LipjaniPress

Harrojini të gjitha, kjo bombë po çmend rrjetin (Foto)

Rozë

Yovanna Ventura është njëra ndër modelet seksi e cila po e çmend instagramin.
Yovanna njihet për format e saj bombastike, është shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo është shumë e ndjekur , këtë e dëshmojnë fotografitë e nxehta që ajo ka postuar.Express

Facebook Comments

Related posts

E keni harruar Koronadon, kështu duket ai sot (Foto)

lipjanipress

Ardit Gjebrea paralajmëron: Diçka e pa dëgjuar do të ndodhë në Tv Klan

lipjanipress

Berina Berisha që po mahnit Amerikanet me veshjet e brendeve dhe markave të shtrenjëta. (Foto)

lipjanipress

Dafina e lë Ledrin ‘me gisht në gojë’ (Foto)

lipjanipress

MIRSAD TAHIRI VIP ASHKANLIA NË KOSOVË (FOTO)

lipjanipress

Fjolla Morina nga Maldives në sallën e operacionit .

lipjanipress

Zbulohet çmimi i biletave për koncertin e Dua Lipës në Prishtinë

lipjanipress

Nikka publikon këngën e saj me te re ‘Ani Mori Nuse’ (Video)

lipjanipress

Nishanet në fytyrë dhe çfarë duan të thonë ato. Një pozicion një cilësi!

lipjanipress

Hetime për vizitën e Kim në Dubai

lipjanipress

Shuki nervozohet keq në emision, shikoni çfarë bën (Video)

lipjanipress

Ja si e njohin sllovenët zonjën e parë të Amerikës (Foto)

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli