LipjaniPress

E keni harruar Koronadon, kështu duket ai sot (Foto)

Rozë

Luis Felipe Tovar quhet aktori i cili personifikonte Koronadon tek seriali ‘Për ty’.
Ai kishte një rol negativ dhe që persekutonte aktorët në rolet kryesore kryesisht kryepersonazhin Maria Aldana, transmeton arbresh.info.

Por si duket ai tani pas sa vitesh? Arbresh. info ju sjell disa foto të tij dhe një video gjatë kohës së serialit i cili ishte i dubluar në shqip.

Luis Felipe Tovar, aktor meksikan tani është 56 vjeçar dhe ka dy fëmijë.

Facebook Comments

Related posts

Berina Berisha që po mahnit Amerikanet me veshjet e brendeve dhe markave të shtrenjëta. (Foto)

lipjanipress

Dafina e lë Ledrin ‘me gisht në gojë’ (Foto)

lipjanipress

MIRSAD TAHIRI VIP ASHKANLIA NË KOSOVË (FOTO)

lipjanipress

Mihrija befason fansat me poza provokuese në tunelin e Kalimashit (Foto)

lipjanipress

Kjo është vjehrra e Dafina Zeqirit (Foto)

lipjanipress

Ky është urimi ‘qesharak’ që bën Lumi B për Beyoncen shtatzënë (Foto)

lipjanipress

Burri i Adelinës: S’kanë faj politikanët që lakmojnë gruan time

lipjanipress

Snoop Dogg nga Kosova” Prezanton VideoKlipin: “Zoja”

lipjanipress

Hetime për vizitën e Kim në Dubai

lipjanipress

Poezi nga Nehat Dodaj

Granit

Kim bëhet sërish bionde, shfaqet super seksi në Snapchat (Foto)

lipjanipress

Fjolla Morina nga Maldives në sallën e operacionit .

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli