LipjaniPress

Mbahet takim pune i sektorit për program zgjedhor dhe projekte

Lipjani

Sektori për program zgjedhor dhe projekte i udhëhequr nga Kandidati për Kryetar të Komunës ka mbajtur takim për të përpiluar programin zgjedhor i cili do t’u prezentohet qytetarëve gjatë fushatës zgjedhore të zgjedhjeve lokale të 22 tetorit.
PDK do të dal me një program gjithëpërfshirës, me projekte të mëdha nga të cilat do të përfitojnë të gjithë qytetarët e komunës, pa dallim./LipjaniPress.com//
Sektori për informim

Facebook Comments

Related posts

Mashtrimi me subvencione, i bashkakuzuari në rastin e ish-deputetit thotë se përvetësoi mbi një mijë euro

lipjanipress

Nëndega e Mirenës ,sot ishte nikoqire e takimit të radhës së PDK-së!

lipjanipress

Partia Demokratike e Kosovës-dega në Lipjan ka propozuar emrat e kandidatëve për deputetë

lipjanipress

Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës ,dega në Lipjan z. Shukri Buja i shoqëruar nga anëtarët e kryesisë së PDK-së ,sot bënë homazhe dhe vendosën kurora lulesh në nderim të të rënëve për liri

lipjanipress

Lajmi i portaleve të pushtetit se Lëvizja VETËVENDOSJE! është në panikë ka rritur interesimin e qytetarëve për t’ju bashkuar Lëvizjes.

lipjanipress

PDAK-Lipjan, Bajram Gashi bartës i listës.

lipjanipress

Përurohet objekti i ri shkollor në Bujan

lipjanipress

Kerkohen 10 mjeshter ne gjermani Darmstadt

lipjanipress

Kadri Veseli: PDK do ta kthejë politikën në shërbim të qytetarit

lipjanipress

KQZ-ja mund të mbetet pa kryetar

lipjanipress

Këshlltarëve të Komunës së Lipjanit nuk u lejohet qasja në dokumentet zyrtare

Rexhep Isufi

Mbahet mbledhja e rregullt konsultative e Këshillit të Drejtorëve

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli