LipjaniPress

Snoop Dogg nga Kosova” Prezanton VideoKlipin: “Zoja”

Rozë

Ami apo Soop Doog është një nga reperët më të rinj nga Kosova.
Kjo këngë, është finalizuar edhe me VideoKlip nga Xhevat Tahiri.
Ami ka edhe disa këngë tjera, tani ka lansuar projektin e tij të ri muzikor, të titulluar ‘Zoja’,

Ami i takon komunitetit Ashkali  dhe është një reper shumë i talentuar me një të ardhme premtuese në skenën muzikore shqipe, ku edhe besojm se shumë shpejt do të bëhet top 1-sh ne listat e muzikes shqipe.
LipjaniPress i deshiron suksese në të ardhmen Snoop Dogut të Kosovës ku edhe shumica e shoqeris së tij keshtu me ket pseudonim e thërrasin.

Facebook Comments

Related posts

Erona Hogjaj nga Rahoveci Finaliste Miss Suisse Francophone.

lipjanipress

Nikka publikon këngën e saj me te re ‘Ani Mori Nuse’ (Video)

lipjanipress

80 kreacione të Koleksionit pranverë-verë 2017 të Vjollca Llapashticës

Press Lipjani

Shuki nervozohet keq në emision, shikoni çfarë bën (Video)

lipjanipress

MIRSAD TAHIRI VIP ASHKANLIA NË KOSOVË (FOTO)

lipjanipress

Berina Berisha që po mahnit Amerikanet me veshjet e brendeve dhe markave të shtrenjëta. (Foto)

lipjanipress

Burri i Adelinës: S’kanë faj politikanët që lakmojnë gruan time

lipjanipress

Ja si e njohin sllovenët zonjën e parë të Amerikës (Foto)

lipjanipress

Nishanet në fytyrë dhe çfarë duan të thonë ato. Një pozicion një cilësi!

lipjanipress

Poezi nga Nehat Dodaj

Granit

Zbulohet çmimi i biletave për koncertin e Dua Lipës në Prishtinë

lipjanipress

Hetime për vizitën e Kim në Dubai

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli