LipjaniPress

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë- Lipjan.

Lajme Lipjani

Aksidenti ka ndodh rreth ores 07:40 te mengjesit

Shkaku i aksidentit nuk dihet ende, poashtu nuk dihet ende nëse ka të lënduar.

Në vendin e ngjarjes kanë arritur edhe Policia e Kosovës dhe Ndihma e shpejtë./Lipjanipress.com//

Facebook Comments

Related posts

A u kopjua logo e 10-vjetorit të Pavarësisë? Vjen sqarimi nga presidenca

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka pritur në takim përfaqësueset e Forumit për Iniciativa Qytetare

lipjanipress

“Harvey” thyen rekordin amerikan me 1.250 milimetra shi për 58 orë

lipjanipress

B.Olluri: Në shenjë falënderimi ,,Të jemi krenar për këta mjekë Kosovarë”

lipjanipress

Drejtori i porsaemëruar i AKI-së ishte nën akuzë

lipjanipress

Ish Kryeministri i Kosoves ndërron jetë!

lipjanipress

Ambasada gjermane në Kosovë hap librin e zisë për Helmut Kohl

lipjanipress

Kocijancic tregon se për çfarë do të bisedohet në Bruksel

lipjanipress

Inaugurohet objekti muze “Ish selia Ipeshkvnore e Kosovës” në Ferizaj

Press Lipjani

KQZ-ja mund të mbetet pa kryetar

lipjanipress

Janë bërë hit në internet, por e vërteta për to është shokuese

lipjanipress

HRW: Qeveria siriane kreu 8 sulme kimike në Aleppo (Video)

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli