LipjaniPress

Nikka publikon këngën e saj me te re ‘Ani Mori Nuse’ (Video)

Lifestyle Lipjani Rozë

Donika Shabani, e njohur si Nikka sapo ka publikuar këngën e saj më të rë Ani Mori Nuse
Para pak minutave në kanalin e Youtube’s eshte Publikuar Kjo kengë Nga Arkiva
Gjithashtu edhe në rrjetin social në Facebook ka njoftuar vet Kengetarja Nikka

Për Më Shumë Ndiqeni Linku e Këngës Më Posht

https://www.youtube.com/watch?v=DsC1889–wg

Facebook Comments

Related posts

PDK-dega në Lipjan viziton nëndegët në Smallushë dhe Bujari

lipjanipress

Mirsad Tahiri: Jemi me Kombë Ashkanli, Jo RAE

lipjanipress

LDK-Lipjan: Baica dëshmoj se di të mbështes ata që punuan për të mirën e tyre

lipjanipress

Familja e Azem Berishës nga Janjeva në përkrahje të z. Hajrullahu

lipjanipress

Kastriot Luma, zgjedhet Kryetar në Kuvendin e të Rinjve të Kosovës!

lipjanipress

Vetëvendosje e kërkoi nesër seancën për Demarkacion

lipjanipress

Parashikimi i motit për javën që po vjen

lipjanipress

Aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosje në Lipjan demanton rrenat e Kampionit Ahmeti kinse ka kaluar në strukturen e LDK-së

lipjanipress

Veteranët shpresojnë se do të udhëheqin Agjencinë qeveritare për kategoritë e dala nga lufta

lipjanipress

Përfaqësuesit e World Visionit Kryetari Ahmeti pret në Lipjan

lipjanipress

Kanë filluar punimet në ndërtimin dhe asfaltimin e rrugës “Luftëtarët e Lirisë në fshatin Babush i Muhaxherëve

lipjanipress

A JANË TË RREZIKUR NGA KANCERI DHE LEUKEMIA? ATA QË JETOJN DHE PUNOJN AFËR LINJAVE TË TENSIONIT TË LARTË

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli