LipjaniPress

Kerkohen 10 mjeshter ne gjermani Darmstadt

Lajme Lipjani World
https://www.facebook.com/Telat.Reqica

KËRKOHEN 10 Mjeshter në Gjermani
Ju sigurojmë kontratën e punës dhe banesen.
Gjitheashtu kërkohen edhe :
▪Moler
▪Pllaka-shtrues
▪Gipser
▪Fasader dhe shumë profesione tjera!
www.facebook.com/Telat.Reqica
Info:+4917670455810 (Whatssapp
www.r-s-innenausbau.de/
*** Ndihmojë-Tregoj Familjarit, vëllaut, shokut, mikut, kusherinit, kojshis!

Facebook Comments

Related posts

Gjykata e Kolmarit: Ende po i presim dokumentet e Serbisë për Haradinajn

lipjanipress

Serbia pretendon se 58 për qind e territorit të Kosovës është pronë e saj

lipjanipress

Deklaratat e Sekretarit Mattis për Kosovën dhe FSK’në – top lajm në mediat serbe

lipjanipress

Ja sa është numri i kosovarëve që jetojnë në Zvicër

lipjanipress

Luftoi për kosovën iku në francë dhe u kthye përseri për ta vrarë vëllanë në lipjan

lipjanipress

Ftesë për Propozime (FP) për përzgjedhjen e Ndërtesave shumëbanesore në bashkëpronësi

lipjanipress

Ish-Drejtori Arsimit në Prishtinë: Ahmeti të japë përgjegjësi për punësimin e 276 militantëve

lipjanipress

Vetëvendosje skeptike për mënyrën si është sjell ligji për Ushtrinë

lipjanipress

Shkumbin Demolli: Njoftim Për Protest Me daten 17tetor Sheshi Skenderbeu,protestojm me Moton Duam Pun,Ftojm LVV-LDk-Alternativen dhe tëgjith qytetart të Na Bashkohen.

lipjanipress

Mbetet e bllokuar rruga “Eqrem Çabej” pas plagosjes me armë zjarri

lipjanipress

Fillon izolimi dhe riparimi i pjesës së jashtme të objektit të Komunës (Foto)

lipjanipress

Tërmkolli akuzon PDK’në: Po fshiheni pas opozitës

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli