LipjaniPress

Shoqata “Jetimat e Ballkanit” ndihmon Komunën e Lipjanit me miell, pako higjenike dhe ushqimore

Lajme Lipjani

Shoqata “Jetimat e Ballkanit”, sot ka dhuruar miell pako ushqimore dhe higjenike.
I pari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti ka falënderuar Hoxhën Halil Kastrati, për tërë kontributin e jashtëzakonshëm që ka dhënë edhe më herët për familjet në nevojë në Komunën e Lipjanit.

Facebook Comments

Related posts

Hoxhaj pret mbështetjen e SHBA-së në synimet për ndërkombëtarizim

lipjanipress

Skandali me mishin e prishur, mësohet sa kilogram kanë hyrë për një vit nga Belgjika në Kosovë

lipjanipress

Hajrullahu ” Arsimi profesional, prioriteti ynë kryesor” Konjuh,

lipjanipress

Struga me Ziadin Selën

lipjanipress

Nis mbledhja e LDK’së, Mustafa ekzagjeron me punën që kjo parti ka bërë nëpër komuna

lipjanipress

Kryeministri Mustafa: Kosova e përkushtuar për thellimin e bashkëpunimit me Zvicrën

lipjanipress

Ambasadori Delawie i drejtohet edhe Kuvendit: Hidheni poshtë projektligjin për ushtrinë

lipjanipress

Kush do ta zëvendësojë Isa Mustafën në krye të LDK’së? Tregon Dardan Gashi (Video)

lipjanipress

Komuna e Lipjanit ndër komunat e para me sistem të prokurimit elektronik (Foto)

lipjanipress

VIDEOSKANDAL:SHEFI I KABINETIT TË SFARQËS JEP PARA PËR TË VOTUAR LDK-N

lipjanipress

Berisha e quan Thaçin “kryerrenc të Kosovës

lipjanipress

Vendim ekstrem i opozitës, Bogdani: Braktisim komisionet deri në fund të Parlamentit

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli