LipjaniPress

80 kreacione të Koleksionit pranverë-verë 2017 të Vjollca Llapashticës

Rozë

80 kreacione të Koleksionit pranverë-verë 2017 të Vjollca Llapashticës

Disenjatorja Vjollca Llapashtica, ka përgatitë Koleksioni pranverë-verë 2017, me mbi 80 kreacione-fustane shumë elegante, vello unike dhe fustane për femra nën moshën 15 vjeçare.
Ngjyrat verore dhe të lehta janë ngjyrat që i bartnin shumica e fustaneve por ka edhe ngjyra të tjera që e bëjnë thyerjen e tyre, por veçantia e këtij koleksioni janë edhe vellot teje të bukura dhe të punuar me material deri në 400 metra.
Disenjatorja Llapashtica ka thënë se; vellon e përgatiti me gjithë shpirtë, sepse vello vishet me një eveniment të veçantë, në dasem, e dasma behët vetëm një herë në jetë për atë qift, ndërsa fustane janë punuar në atë mënyrë që të vë në pah format e bukura të gjinisë femërore dhe ndihesh rehat./Lipjanpress.com//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Shuki nervozohet keq në emision, shikoni çfarë bën (Video)

lipjanipress

Kjo është vjehrra e Dafina Zeqirit (Foto)

lipjanipress

Kim bëhet sërish bionde, shfaqet super seksi në Snapchat (Foto)

lipjanipress

Zbulohet çmimi i biletave për koncertin e Dua Lipës në Prishtinë

lipjanipress

Ardit Gjebrea paralajmëron: Diçka e pa dëgjuar do të ndodhë në Tv Klan

lipjanipress

Fjolla Morina nga Maldives në sallën e operacionit .

lipjanipress

Modelja Ruse 22-vjeçare Vita Sidorkina nuk lë vend për imagjinatë (Foto)

lipjanipress

Poezi nga Nehat Dodaj

Granit

Erona Hogjaj nga Rahoveci Finaliste Miss Suisse Francophone.

lipjanipress

MIRSAD TAHIRI VIP ASHKANLIA NË KOSOVË (FOTO)

lipjanipress

E keni harruar Koronadon, kështu duket ai sot (Foto)

lipjanipress

Ditën e Pranverës ua zbukuron më shumë kjo modele (Foto)

lipjanipress
Skip to toolbar