LipjaniPress

AAK Dega Lipjan- Prezanton Asamblen

Lajme Lipjani

AAK Dega Lipjan- Prezanton Asamblen me moton Ndryshimi ka filluar./LipjaniPress.com//
AAK per Lipjanin
VOTO 50

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

ISIS i lë fëmijët të vuajnë urie, u thotë se në parajsë mund të hanë çka t’ua do zemra

lipjanipress

Vuçiq: Serbia ruan paqen në rajon, nuk pranojmë krijimin e ushtrisë së Kosovës

lipjanipress

Vuçiq: Do të përdorim çdo mundësi për ndalimin e hyrjes së Kosovës në UNESCO

lipjanipress

Bastisen zyrat qendrore të Frontit Nacional të lideres së ekstremit të djathtë Le Pen

lipjanipress

Hoxha: Askush s’ka informata për arrestimet e Speciales (Video)

lipjanipress

Kështu duket “harta politike” pas zgjedhjeve të 11 qershorit, ku fitoi PAN e ku VV?(FOTO)

lipjanipress

Abdullahu: Demarkacionin e çojmë bashkë me PDK-në në Kuvend, s’e dimë datën

lipjanipress

Lulzim Rrustemi: Shumë shpejt do ta thërrasim mbledhjen e Kuvendit të Komunës (VIDEO)

lipjanipress

Goditet në kokë me shufër hekuri një 12-vjeçar nga Shkupi

lipjanipress

Presidenti Thaçi priti një delegacion të ashkalinjve të Kosovës për 14 vjetorin e ditës së tyre të flamurit

lipjanipress

Lipjani së shpejti me fusha moderne sportive për tenis, basketboll dhe futboll(Foto)

lipjanipress

Hoxhaj: Jemi të shqetësuar me armatosjen e Serbisë

lipjanipress
Skip to toolbar