LipjaniPress

Adem Grabovci në seancën gjyqësore dëshmitar i Prokurorisë në gjykimin e Fatmir Limajt(VIDEO)

Lajme

Adem Grabovci ka arritur në seancën gjyqësore ku do të jetë dëshmitar i Prokurorisë në gjykimin e Fatmir Limajt dhe të tjerëve në rastin e njohur si MTPT.

Seanca e sotme ka nisur në ora 10:00, Grabovci trashmë është paraqitur në sallë, për shkak se mbrojtja e Limajt kishte kërkuar që të mos dëshmojë sot Grabovci, pasi nuk kanë marrë material dhe provat që Grabovci mund t’i sjell gjatë dëshmisë së tij./Lipjanipress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Ramadan Muja, një mandat duke u ballafaquar me drejtësinë

lipjanipress

Merkel kundër Trumpit: Terrorizmi nuk është justifikim për ndalimin e hyrjes së njerëzve në Amerikë

lipjanipress

Abrashi mysafir te veteranët

lipjanipress

Urdhri i Trump-it për dëbimin e myslimanëve nga SHBA i detyron ata të kthehen në Irak

lipjanipress

Nderohet Dëshmori Xhavit Kozhani, martirët e fshatit Ribar i Madh dhe Zllakuqan

lipjanipress

Lajm i mirë nga Italia, kërkohen 17 mijë punëtorë sezonalë. Ja rregullat për shqiptarët

lipjanipress

Presidenti dhe Kryeministri s’thonë asnjë fjalë për dorëheqjen e Shefit të AKI’së

lipjanipress

Stoltenberg beson që Mali i Zi së shpejti bëhet anëtar i NATO-s

lipjanipress

Deçan, humb jetën nga tymi derisa i digjej shtëpia

lipjanipress

Turqia paralajmëron luftë fetare në Europë

lipjanipress

Kërkohet arrestimi Nenad Çanakut, tha se Kosova është e pavarur

lipjanipress

Kjo është letra e Thaçit drejtuar Veselit pas tërheqjes nga iniciativa për ushtri (DOKUMENT)

lipjanipress
Skip to toolbar