LipjaniPress

Aderime në Nisma Socialdemokrate në Lipjan

Lajme Lipjani

Aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosje – Qendra në Lipjan Bekim Olluri dhe ish – kandidati për deputet i Lëvizjes për Drejtësi, njiheri edhe sekretar i këtij subjekti Fidan Mustafa së bashku me strukturen kësaj partie në Lipjan ka aderuar në Nisma Socialdemokrate në Lipjan të udhëhequr nga kryetari z. Heset Sahiti.

Në pranin e ministërit të MASHT-it Shyqeri Bytyqi dhe deputetit Haxhi Shala dhe para shumë anëtarëve dhe simpatizantëve u është falenderuar të aderurëve z.Sahiti për ardhje dhe pranimin e programit të partis së Nisma Socialdemokrate të udhëhequr nga lideri i saj z.Fatmir Limaj.
Të aderurit z.Olluri dhe z.Mustafa po ashtu kanë falenderuar për mirëpritje që iu është ofruar nga z.Heset Sahiti dhe anëtarët e kësaj partie në Lipjan. Ku edhe u zotuan që do punojë çdo ditë, çdo kohë pa hezitim për Nisma Socialdemokrate të udhëhequr nga kryetari z Fatmir Limaj.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

As ‘’Adem Jashari’’ s’i bën bashkë PDK’në e LDK’në (VIDEO)

lipjanipress

Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan:PËRKRAHJA E MADHE PËR KRYETARIN RETKOCERI NË JANJEVË E KA FUTUR NË PANIK IMRI AHMETIN

lipjanipress

Në 36 vjetorin e rënies përkujtohen dëshmorët Naser Hajrizi dhe Asllan Pireva

lipjanipress

Goni Koci kërkon të zhduket ‘Vetëvendosje’

lipjanipress

Dorëhiqet gjeografi i vetëm nga Komisioni Qeveritar për Demarkacion [dokument]

lipjanipress

NATO strikt neutrale ndaj statusit: Nuk ua njeh Mustafës e Thaçit postet që i mbajnë

lipjanipress

Hoti: Tryezat po i bëjmë për të caktuar datë të zgjedhjeve

lipjanipress

“Tremben” kandidatët, ngritja e KLP dhe KLGJ mund të futet në ngërç (VIDEO)

lipjanipress

Veliaj: Brenda 5 viteve Tirana do të jetë epiqendër e Ballkanit

lipjanipress

Policia Kosovës sotë konfiskoj 825 kg marihuanë.

lipjanipress

Haradinaj: Ka deputetë brenda LDK’së që s’do ta lejojnë Demarkacionin

lipjanipress

Takim zyrtar mes Greg Delawie dhe Adnan Rrustemi diskutuan për ecurinë e përgatitjeve të zgjedhjeve lokale të 22 tetorit

lipjanipress
Skip to toolbar