LipjaniPress

Ahmeti: Njoftohen të gjithë qytetarët e Komunës së Lipjanit

Lipjani

Njoftim nga Faqja Zyrtare Lipjanit.

Njoftohen të gjithë qytetarët e Komunës së Lipjanit se nën patronatin e Kryetarit të Komunës Imri Ahmeti do të zhvillohen një sër aktivitetesh të cilat janë organizuar nga Drejtoria e Kulturës Rinisë dhe Sportit, me rastin e shënimit të 17 Shkurtit Ditës së Pavarësisë së Kosovës./lipjanipress//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

PROF. DR. VEHBI IMERI MBËSHTET SELATIN RETKOCERIN PËR KRYETAR TË KOMUNËS SË LIPJANIT

lipjanipress

Ky është serbi që EULEX’i i ngriti aktakuzë për vrasjen e 116 shqiptarëve në Vushtrri

lipjanipress

PDK-Lipjan:Kryetari Hajrullahu vizitoi fshatin Konjuh!

lipjanipress

Rrëzohet shtylla elektrike në Lipjan Femijet luajn me rrymen (FOTO)

lipjanipress

Kryetari Ahmeti kërkon punë dhe angazhim maksimal nga shefat e sektorëve

lipjanipress

Ashkalit e Lipjanit të mobilizuar për Zgjedhjet Lokale

lipjanipress

Kadri Veseli: PDK do ta kthejë politikën në shërbim të qytetarit

lipjanipress

Edhe një ish-ushtar i UÇK-së ftohet nga dhomat Speciale

lipjanipress

Nënkryetari i Komunës së Lipjanit, Fauz Xhemajli priti në takim sot Zëvendësministrin për Bujqësi, Pylltari dhe Zhvillim Rural, Shukri Maxhuni.

lipjanipress

Njoftim: Ta ndihmojm Leartin e vogel i cili ka nevoj për ndihmen tonë urgjente.

lipjanipress

Familja e Selatin Bajramit nga Medveci bëhet me shtëpi të re

lipjanipress

Kryetari Imri Ahmeti ka vizituar fillimin e punimeve tek udhëkryqi Lipjan – Magurë -Shtime.

lipjanipress
Skip to toolbar