LipjaniPress

Aksident dy vetura tek semaforat në Lipjan tre persona të lënduar,(FOTO)

Lajme Lipjani

Rreth orës 23:50 minuta data 03.10.2017 Lipjan, konkretisht në Udhekryqin e semaforave ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku.

Në aksident janë përfshirë dy vetura dhe përveç dëmeve materiale ishin edhe tre persona të lënduar, raporton, LipjaniPress.com

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes, ndërsa nga aksidenti është krijuar kolonë e gjatë në këtë aks rrugor.

 

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Konjufca ia përsërit Fajonit qëndrimin e VV’së për Demarkacion

lipjanipress

“Gëzim Gashi ( Albin Kurti i Ashkalive dhe Egjiptianve)”

lipjanipress

Komuna e Prishtinës paralajmëron largimin e familjeve që nuk janë raste sociale

lipjanipress

Përkujdesja për të pastrehët, të uriturit dhe të varfrit ështe një nga misionet e Hoxhë Naser Baftiut njëkohesisht edhe Drejtor i Shoqatës Dora e Lirë

lipjanipress

Papa Françesku i reagon Trumpit: Nuk je i krishter nëse i përzë refugjatët

lipjanipress

Thaçi rrugës për Bruksel në takim me krerët e BE’së: Do të flasim për vizat dhe për FSK’në

lipjanipress

Aktakuzë për Koordinatorin e Inspektoratit të Punës që morri 10 mijë Euro ryshfet

lipjanipress

Kryeministri Mustafa: Kosova e përkushtuar për thellimin e bashkëpunimit me Zvicrën

lipjanipress

Rashiq: Lista Srpska është dashur ta rrëzojë Qeverinë

lipjanipress

R E A G I M: Daim Hiseni reagonë publikisht deri tek institucionet relevante në vend

lipjanipress

Familja e veteranit të luftës Ilir Jasharit bëhët me banesë të re! (VIDEO)

lipjanipress

Behgjet Pacolli Një mundësi e jashtëzakonshme për Amerikën shkruan ne facebook.

lipjanipress
Skip to toolbar