LipjaniPress

Aksident i rëndë në Lipjan, lëndohen disa persona(FOTO)

Lajme Lipjani

Në aksidentin sot rreth ores 11:20 në të cilin janë përfshirë dy vetura, Policia konfirmon se të lënduarit i kanë dërguar për trajtim mjekësor në QKUK.

Nga vendi i ngjarjes kanë raportuar se veturat e aksidentuara janë në gjendje të rëndë.

Njësitet policore menjëherë kanë dalë në vendngjarje dhe për pak kohë rruga ka qenë e bllokuar, përderisa kanë vazhduar procedurat policore në trafik, transmeton/Lipjanipress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Familja e veteranit të luftës Ilir Jasharit bëhët me banesë të re! (VIDEO)

lipjanipress

Mini-Maratone, TRADICIONALE VRAPOJM SHTIGJEVE TE HARADIN BAJRAMIT

lipjanipress

Raportohet se ka humbur Xhejlane Abdullahu

lipjanipress

LËVIZJA VETËVENDOSJE-LIPJAN: GADIMJA DËSHMON PËRKRAHJEN PËR SELATIN RETKOCERIN DHE LËVIZJEN VETËVENDOSJE!

lipjanipress

Kjo është letra e Thaçit drejtuar Veselit pas tërheqjes nga iniciativa për ushtri (DOKUMENT)

lipjanipress

VIDEOSKANDAL:SHEFI I KABINETIT TË SFARQËS JEP PARA PËR TË VOTUAR LDK-N

lipjanipress

Mjegulla bllokon Shkupin, anulohen fluturime, aterime në Prishtinë e Ohër…

lipjanipress

Sabit Rrahmani në cilësi të përfaqësuesit të parë legjitim të komunitetit Ashkanli, datën 12 Nëntor 2017 t’i shpallë heronjë të gjithë 85 të vrarit e komunitetit Ashkanli

lipjanipress

Projektrezoluta e PE-së: Lista Srpska të ndahet nga Beogradi dhe të punojë për Kosovën

lipjanipress

Veliaj: Brenda 5 viteve Tirana do të jetë epiqendër e Ballkanit

lipjanipress

Mbahet takim pune i sektorit për program zgjedhor dhe projekte

lipjanipress

ME VETËVENDOSJE EDHE JANJEVA GATI PËR NDRYSHIM(FOTO)

lipjanipress
Skip to toolbar