LipjaniPress

Aksident i rendë në Rrugën e Kombit, në afërsi të Suharekës (Foto)

Uncategorized

Një aksident rrugor ka ndodhur në Rrugën e Kombit, më saktësisht në afërsi të qytetit të Suharekës. Veturat janë përplasur në aksin rrugor në drejtim të Shqipërisë.

Nga fotografitë që Gazeta Express ka siguruar nga një lexues, aksidenti duket të ketë qenë i rëndë edhe pse nuk ka të dhëna për ndonjë viktimë.

Ditët e fundit janë shënuar me aksidente të shpeshta rrugore, disa prej të cilave kanë pasur edhe pasoja tragjike.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Njoftim Më 24.03.17 përkujtohet rënia heroike e Heroit të Kombit Ismet H. Asllani.

lipjanipress

Sonte në “Komiteti” – i ftuar Ramush Haradinaj

lipjanipress

Sfarqa: Nuk ka prishje të njëanëshme të koalicionit

Press Lipjani

UDB-shët e Kosovës, me emër dhe mbiemër.

lipjanipress

Gashi: ‘Arbëria do jetë e përgatitur dhe agresive’

Granit

Athina për herë të parë që nga çlirimi otoman lejon ndërtimin e një xhamie

lipjanipress

Lipjan

lipjanipress

PRESIDENTI I KËRKON VESELIT TA ANULOJË ZGJEDHJEN E DREJTORIT TË DOGANAVE

lipjanipress

Deputeti i VV’së: S’ka Qeveri të pakicës, shpejt takohen Kurti e Mustafa

Granit

LDK-Lipjan: Lipjani qytet ekologjik

lipjanipress

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka vizituar Banullën dhe Gadimen Haradinaj: Do ta mbështesim fuqishëm dr. Fitim Selimin për kryetar të Lipjanit(Video+Foto)

lipjanipress

Këto janë vendet që do të kenë ndërprerje të rrymës më 28 janar

lipjanipress
Skip to toolbar