LipjaniPress

Aksident në Vushtrri, lëndohen gjashtë femra

Lajme

Policia e Kosovës me anë të raportit 24 orësh ka njoftuar se të shtunën në fshatin Smrekonicë të Vushtrrisë, nga pakujdesia dhe mos mbajtja e distancës së duhur vozitësja e automjetit (Opel Corsa), ka goditur veturën (Polo) e cila po ashtu drejtohej nga një femër.
Si pasoj e aksidentit lëndime trupore ka pësuar viktima dhe pesë pasagjere- femra, thotë PK, raporton Express.

Të gjitha kanë pranuar trajtim mjekësor në spitalin e Mitrovicës dhe më pas janë liruar për në shtëpi.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

10 Inspektorët e qeverisjes Mustafa në Prishtinë dalin para Gjykatës, akuzohen për korrupsion

lipjanipress

Vucic: Serbët BE’në e shohin si makineri që bën presion për Kosovën

lipjanipress

Vetëvendosje fsheh përplasjet e Shpend Ahmetit me Albin Kurtin (VIDEO)

lipjanipress

Thaçi e Pacolli kthejnë në Kosovë gjashtë ambasadorë

lipjanipress

Nikolic dhe Vucic nisin takimin me Mogherinin

lipjanipress

Policia Kosovës sotë konfiskoj 825 kg marihuanë.

lipjanipress

NJOFTIM: Rezultatet e vlerësimit të përzgjedhjes së ndërtesave përfituese për pjesëmarrje në projektin

lipjanipress

Veseli dëgjon gratë sipërmarrëse (Foto)

lipjanipress

Në Kolegjin ABB i mbylli punimet Simpoziumi I “Qasja bio-psiko-sociale ndaj problemeve të shëndetit mendor”

Press Lipjani

Komisioni Parlamentar për Media dënon ashpër kërcënimet ndaj Berat Buzhalës

lipjanipress

13-vjeçarja nga Vushtrria ka nevojë për ndihmë, i duhen 40 mijë euro për transplatimin e veshkës

lipjanipress

AKR mbështet protestën e së shtunës me Ramushin.

lipjanipress
Skip to toolbar