LipjaniPress

Aksidentohet një veturë në Bregun e Zi (FOTO)

Lajme Lipjani

Një veturë është aksidentuar në fshatin Bregu i Zi të Lipjanit.

Rreth orës 19:15 vetura e tipit Ford Fokus si duket ka humbur orientimin në një kthesë një deshmitar i rastit ka dërguar fotografi nga vendi i ngjarjes ku shihet një vetura teksa ka humbur kontrollin dhe është ra në një pjesë afër një shtëpie dëme materiale ka gjithashtu edhe të lenduar ku edhe policia ishte ne vendin e ngjarjes dhe ndihma e parë ku edhe personi i lenduar ishte derguar në qendrën emergjente në Lipjan pastaj në Prishtinë .

Apel për të gjithë ngasesit e veturave se rrugët gjatë natës dhe orëve të mëngjesit janë me ngrica dhe dukshmeria /LipjaniPress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Rritet numri i aksidenteve në punë

lipjanipress

Organizata VoRAE përmes qendrës për Arsim mbështetës në shkollën “ Ismail Luma ne Lipjan dhe Zenel Hajdini ne Gadime ” ka organizuar kampanjën “Arsimi ּÇelësi i Suksesit”

lipjanipress

Kryetari Ahmeti realizon premtimin për ndërimin e shkollës në fshatin Mirenë

lipjanipress

Shefi i NATO’s: Do t’i rezistojmë ndikimit rus në Ballkan

lipjanipress

Mungesa e informacioneve për Sirinë, i ka radikalizuar kosovarët

lipjanipress

Në qytetin e Lipjanit është ngritur Shtatorja e Komandantit Legjendar Adem Jashari (VIDEO+FOTO)

lipjanipress

Behgjet Pacolli duhet të jet Kryeminister i Kosovës dhe duhet të qeveris me kosovën sepse vetëm Behgjet Pacolli është i duhuri për kosovën ate e duan edhe Qytetarët për Kryeministēr

lipjanipress

Bashkë me Lavdimin, është vrarë edhe vëllai i Ridvan Haqifit, Bilalli

lipjanipress

Komandanti amerikan kërkon më shumë trupa për të mposhtur talebanët

lipjanipress

Komunat ku udhëheqin koalicionet

lipjanipress

Aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosje në Lipjan demanton rrenat e Kampionit Ahmeti kinse ka kaluar në strukturen e LDK-së

lipjanipress

Shteti ia deponon kundërligjshëm mbi 130 mijë euro një banke

lipjanipress
Skip to toolbar