LipjaniPress

Aksidentohet një veturë në Bregun e Zi (FOTO)

Lajme Lipjani

Një veturë është aksidentuar në fshatin Bregu i Zi të Lipjanit.

Rreth orës 19:15 vetura e tipit Ford Fokus si duket ka humbur orientimin në një kthesë një deshmitar i rastit ka dërguar fotografi nga vendi i ngjarjes ku shihet një vetura teksa ka humbur kontrollin dhe është ra në një pjesë afër një shtëpie dëme materiale ka gjithashtu edhe të lenduar ku edhe policia ishte ne vendin e ngjarjes dhe ndihma e parë ku edhe personi i lenduar ishte derguar në qendrën emergjente në Lipjan pastaj në Prishtinë .

Apel për të gjithë ngasesit e veturave se rrugët gjatë natës dhe orëve të mëngjesit janë me ngrica dhe dukshmeria /LipjaniPress.com//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Çantë e dyshimtë afër shkollës fillore “Elena Gjika”

lipjanipress

Reçica jep një lajm të rëndësishëm për punëkërkuesit

lipjanipress

ASPEKTE DEMOGRAFIKE DHE STATISTIKORE PËR PUNËSIMIN DHE STRUKTURA E PUNËSIMIT NË LIPJAN

lipjanipress

PDK dega në Lipjan sot me datë 03.10.2017, ka paraqitur Kallzim penal në Prokurorinë themelore në Prishtinë kundër Adem Duriqit, Drejtor i Drejtoratit për Prokurim, Komuna e Lipjanit.

lipjanipress

KQZ përmbyll procesin e certifikimit të partive dhe kandidatëve – kjo është lista e plotë

lipjanipress

Kuvendi i Komunës mbajti mbledhjen e 41-të me radhë

lipjanipress

Qytetarët e Luginës të zhvendosur në Kosovë s’po mund të pajisen me dokumente

lipjanipress

Merkel për herë të parë pas grusht-shtetit viziton Turqinë

lipjanipress

Pushimet e Ivanka Trump me të dashurën e Vladimir Putinit në Dubrovnik (Foto)

lipjanipress

Abrashi mysafir te veteranët

lipjanipress

Ç’NA DUHET NJË SHTET, KU ATA QË LUFTUAN DHE FËMIJËT E TYRE E BRAKTISIN ATË

lipjanipress

Nesër në Kosovë rikthehet i ftohti dhe ngricat

lipjanipress
Skip to toolbar