LipjaniPress

Aksidentohet për vdekje motoristi shqiptar në Zvicër

Lajme

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në orët e paradites të së shtunës në Stans, Nidwalden, të Zvicrës.

33-vjeçari me motorin e tij përplaset me një veturë, e cila po dilte nga një pompë e benzinës, njofton policia kantonale e Nidwaldenit.

Nga aksidenti mësohet se drejtuesi i motorit nuk ka mundur të mbijetojë dhe ka vdekur në vend të ngjarjes.

Nga rrjetet sociale albinfo.ch mëson se i ndjeri është me orgjinë nga Gjilani i Kosovës, ndërsa policia nuk ka bërë të ditur identitetin e viktimës, derisa njofton që po punon në zbardhjen e këtij aksidenti fatal.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kolegji i Gylenit “Mehmet Akif” dënohet me 12 mijë euro, instaloi kamera në toalete

lipjanipress

Kryeministri i frikësohet gazit lotsjellës, bën thirrje opozitës të mos bllokojë e izolojë Kosovën

lipjanipress

Ky është serbi që EULEX’i i ngriti aktakuzë për vrasjen e 116 shqiptarëve në Vushtrri

lipjanipress

Kjo ishte bomba e Ismet Beqirit për Ushtrinë

lipjanipress

Veliu për plagosjen në Podujevë: Policia ta hetojë rastin

lipjanipress

As ‘’Adem Jashari’’ s’i bën bashkë PDK’në e LDK’në (VIDEO)

lipjanipress

Kush është Avdullah Hoti, kandidati për Kryeministër i LDK’së?

lipjanipress

Punëtori për hartimin e Rregullores së re për subvencionet

Press Lipjani

Kritiku i Putinit, sërish në koma – dyshime për shkakun

lipjanipress

Mediat serbe në panik: NATO po e armatosë Kosovën për ta marrë Veriun

lipjanipress

Ballkani kaplohet nga moti i lig

lipjanipress

Molliqaj thotë se veç një Qeveri e re zgjidh problemin e Veriut

lipjanipress
Skip to toolbar