LipjaniPress

Aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosje në Lipjan demanton rrenat e Kampionit Ahmeti kinse ka kaluar në strukturen e LDK-së

Lajme Lipjani

Aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosje nga Lipjani Blerton Latifi ka bërë të qartë për portalin tonë se ai nuk është larguar asnjëherë nga strukturat e Levizjes Vetëtvendosje dhe nuk ka ndermend të ndërrojë partin në të cilen edhe ka filluar aktivitetin e tij politik si aktivist i shquar.
Latifi ka demantuar kalimin e tij ne partin e cila udhëheqë me komunen e Lipjanit(LDK) dhe se takimi me kryetarin Ahmeti ka qenë në cilësin e një të riu dhe jo si antarë i ndonjë partie, për të cilin takim thotë se ka qenë vetem ftes e disa miqëve të tij për tu njoftuar me kryetarin Ahmeti,
Në fund Latifi ka njoftuar se ai do të vazhdojë të qëndrojë besnik Lëvizjes Vetëvendosje dhe shprehet optimist për zgjedhjet lokale të 22 tetorit./LipjaniPress.com//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

PDK-Lipjan, nominon z. Shukri Bujën për kryetar të Lipjanit!

lipjanipress

Lajmi i portaleve të pushtetit se Lëvizja VETËVENDOSJE! është në panikë ka rritur interesimin e qytetarëve për t’ju bashkuar Lëvizjes.

lipjanipress

Dita e verifikimit të fakteve, Kolegji AAB dhe Kallxo.com organizuan ligjëratë speciale për studentët e gazetarisë

Press Lipjani

Komuna e Lipjanit ka shpallur thirrjen publike për aplikim për përkrahjen e fermerëve

lipjanipress

Zëdhënësi i Qeverisë i përgjigjet Halil Matoshit: Nuk të pret sakica në një vend

lipjanipress

LUKSI I DEPUTETËVE ME BUXHET TË SHTETIT.

lipjanipress

Parlamenti në Zvicër ndryshon statusin e azilkërkuesve

lipjanipress

Talebani i dërgon letër presidentit Donald Trump

lipjanipress

Joe Biden: Do të fitoja, sikur të garoja për president të SHBA-së në zgjedhjet e 2016-s

lipjanipress

Mediat serbe: Thaçi do t’ua japë para deputetëve serbë për të votuar për ushtrinë

lipjanipress

Izraeli: Serbia do të provojë ta fusë trenin përsëri, bashkë me ushtri

lipjanipress

Korrupsioni i lidhur me moszbatimin e ligjeve dhe gjyqësorin jo efikas

lipjanipress
Skip to toolbar