LipjaniPress

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës Dega në Lipjan

Lipjani

Në takimin e mbajtur me Kryesinë e gjerë të partisë, ka ndarë detyrat dhe përgjegjësitë për planin operacional të fushatës zgjedhore për zgjedhjet e jashtëzakonshme të 11 Qërshorit.

Me këtë rast u caktuan përgjegjësit për punën që do të pasojë:
Nijazi Ibrahimi- Menaxher i Shtabit
Bashkim Budakova- Koordinator për komisioner dhe vëzhgues
Ermal Gashi- Shef i Protokollit
Naser Bytyqi- Menagjer i Departamentit për sigurimin e fondeve
Remzi Mehmeti- Shef për Logjistikë dhe Financa
Arben Bahtiri- Koordinator për terren dhe organizim
Naim Avdiu- Koordinator i sektorëve
Bardhyl Selimi- Shef i Sektorit për Informim dhe Marrëdhënie me Publikun./Lipjanipress.com//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kandidati për kryetar z.Heset Sahiti shpalosi edhe në Grackë të vogël programin për qeverisjen 4 vjeqare në Lipjan.

lipjanipress

21 Masi Dita Botërore të Sindromes “Down”

lipjanipress

Aksident i rëndë në Lipjan, lëndohen disa persona(FOTO)

lipjanipress

Kryetari Imri Ahmeti i përkushtuar për përkrahjen e sportistëve të rinjë

lipjanipress

Për një qeverisje që nuk e kemi parë në Lipjan Shkruan: Albulena Kelmendi

lipjanipress

Tash për tash s’ka indikacion për zgjedhje të parakohshme, Më i zëshmi për të shkuar në zgjedhje është deputeti i PDK-së Shukri Buja

lipjanipress

Përleshje mes Policisë dhe anëtarëve të PSD-së,

lipjanipress

LDK-Lipjan: Smallusha i thotë PO kryetarit Imri Ahmeti dhe LDK-së

lipjanipress

Vlora Limani Hajnuni Fjalimi në seancën e Kuvendit të Republikës së Kosovë (Video+Foto)

lipjanipress

Mbahet mbledhja e rregullt konsultative e Këshillit të Drejtorëve

lipjanipress

LËVIZJA VETËVENDOSJE-LIPJAN: GADIMJA DËSHMON PËRKRAHJEN PËR SELATIN RETKOCERIN DHE LËVIZJEN VETËVENDOSJE!

lipjanipress

Projektet të cilat nuk dihet se kur do të përfundojnë

lipjanipress
Skip to toolbar