LipjaniPress

Anija e inteligjencës ruse fundoset në Detin e Zi (Video)

Lajme

Një anije e inteligjencës ruse është fundosur sot pasi ishte ndeshur me një anije mallrash në veri të Stambollit në Detin e Zi, raporton agjencia e lajmeve e Turqisë, Dogan.

Raportohet se të gjithë anëtarët e ekuipazhit janë shpëtuar, përcjell Express.

Rusia e konfirmoi sot më herët se kishte pësuar çarje në Detin e Zi, dhe se ekuipazhi po punonte për ta mbajtur mbi ujë.

Ende s’është e qartë se çfarë e ka shkaktuar aksidentin.

Anija ruse e goditi një anije që po bartte kafshë, sipas mediave turke./Express/

Për ta parë videon klikoni në këtë link: LINK

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Serbët ankohen: I kishim ndërtuar tri shtëpi me para të murit të rrënuar

lipjanipress

Turqia arreston 610 persona, dyshohen për terrorizëm

lipjanipress

Në Kolegjin “Mehmet Akif”mbahet ceremonia e diplomimit të maturantëve të gjeneratës së 12-të

lipjanipress

Publikohet edhe video e fushatës luksoze të Refiqe Tërnavës

lipjanipress

Kur pritet të përfundojë autostrada për Han të Elezit? (Video)

lipjanipress

Lëvizja “Syri i Popullit” quhet organizata e Murat Jasharit

lipjanipress

Pas njohjes, Hoxhaj viziton Singaporin për bashkëpunim ekonomik(VIDEO)

lipjanipress

U bënë gati katër muaj të bllokimit të punës së Kuvendit komunal nga Kryesuesja e KK- së në mënyrë të jashtëligjshme duke shkel rëndë LVL

lipjanipress

Kandidati për kryetar z. Heset Sahiti shpalosi edhe në Gllogoc programin për qeverisjen 4 vjeçare në Lipjan.

lipjanipress

Adem Grabovci në seancën gjyqësore dëshmitar i Prokurorisë në gjykimin e Fatmir Limajt(VIDEO)

lipjanipress

Urdhri i Trump-it për dëbimin e myslimanëve nga SHBA i detyron ata të kthehen në Irak

lipjanipress

Ambasadori Delawie i drejtohet edhe Kuvendit: Hidheni poshtë projektligjin për ushtrinë

lipjanipress
Skip to toolbar