LipjaniPress

Anita me puthje i uron Ramushit postin e kryeministrit (Video)

Lajme

Ramush Haradinaj është zgjedhur kryeministër i ri i Kosovës me 61 vota për dhe 1 abstenim.

Ai pas marrjes së pozitës më të rëndësishme të menaxhimit të shtetit të Kosovës ka marrë një urim edhe nga bashkëshortja e tij Anita.

Anita ka uruar Ramushin duke i dhuruar një puthje në mes të sallës së Kuvendit të Kosovës.

Pas kësaj, ajo e ka shoqëruar Ramushin tutje jashtë sallës së Kuvendit, sigurisht për të filluar festën me lidershipin e partisë. /gazetametro.net

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Protesta për vdekjen e Arbenita Spahiut, mjeku ua tregon gishtin qytetarëve

lipjanipress

S.Pacolli: Urime 9 vjetori i Pavarësisë së Kosovës

lipjanipress

Nënkryetari i Komunës së Lipjanit, Fauz Xhemajli priti në takim sot Zëvendësministrin për Bujqësi, Pylltari dhe Zhvillim Rural, Shukri Maxhuni.

lipjanipress

Shokon kryetari i Malishevës: Ne shqiptarët e kemi në gjene vjedhjen (Video)

lipjanipress

Fuad Ramiqi dhe 4 imamë deklarohen të pafajshëm

lipjanipress

Rritet niveli i ujit në lumenjtë e Maqedonisë

lipjanipress

Dorëhiqet kryetari i Preshevës Shqipërim Arifi

lipjanipress

“KEDS-i nuk iu shit vëllait turk, por e blenë ata që e shitën” [video]

lipjanipress

BUJA AKUZON PROKURORINË SE PO E PENGON TË KANDIDOJË PËR LIPJANIN

lipjanipress

Diplomati amerikan: Zgjedhjet e parakohshme nuk janë opsion

lipjanipress

Zemaj ironizon me opozitën për Demarkacionin

lipjanipress

Shpërthen tuneli bërthamor në Korenë e Veriut, 200 të vdekur

lipjanipress
Skip to toolbar