LipjaniPress

Anita me puthje i uron Ramushit postin e kryeministrit (Video)

Lajme

Ramush Haradinaj është zgjedhur kryeministër i ri i Kosovës me 61 vota për dhe 1 abstenim.

Ai pas marrjes së pozitës më të rëndësishme të menaxhimit të shtetit të Kosovës ka marrë një urim edhe nga bashkëshortja e tij Anita.

Anita ka uruar Ramushin duke i dhuruar një puthje në mes të sallës së Kuvendit të Kosovës.

Pas kësaj, ajo e ka shoqëruar Ramushin tutje jashtë sallës së Kuvendit, sigurisht për të filluar festën me lidershipin e partisë. /gazetametro.net

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

VETËVENDOSJ në Lipjan nuk ka te ndalun qdo ditë një numër i madh i qytetarëve anëtarsohen

lipjanipress

Diplomati amerikan: Zgjedhjet e parakohshme nuk janë opsion

lipjanipress

Përurohet Qendra e Paraburgimit në Prishtinë objekt me standarde të larta.

lipjanipress

Ta ndihmojmë invalidin e luftës Irfan Xhaferin

lipjanipress

Sondazhi i fundit: Për Kryeminister, VV Albin Kurti del, fitues i Zgjedhjeve të 11 Qershorit

lipjanipress

Momenti kur vajza shtypet nga treni në Indi (Video+18)

lipjanipress

Daçiç: Thaçi nuk mund ta lirojë Haradinajn

lipjanipress

Transmetoi vrasjen drejtpërdrejt në Facebook, policia në kërkim të amerikanit (+18 VIDEO)

lipjanipress

Përurohet objekti i ri shkollor në Bujan

lipjanipress

Nesër sërish testohet alarmi në Prishtinë

lipjanipress

Uniteti në dialog, mision i pamundur

Rexhep Isufi

Haradinaj: Prioritet e kemi krijimin e vendeve të punës

lipjanipress
Skip to toolbar