LipjaniPress

Anita Muçaj – Haradinaj ka thënë se e ka pritur një shtyrje të seancës nga Gjykata e Colmarit

Lajme

Në një prononcim për Klan Kosova, Anita shtoi se ishte e pritshme shtyrja e seancës dëgjimore ndaj bashkëshortit të saj Ramushit, pasi sipas saj tashmë kanë filluar të mësohen me procedurat e tilla.
E shoqja e ish-kryeministrit të Kosovës, tha po ashtu se beson në drejtësinë franceze për vendimin përfundimtar që do të jepet më 27 prill ndaj Ramush Haradinajt

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Zyra e Mogherinit: Rrënimi i murit ndihmon qytetarët e Mitrovicës Veriore e Jugore

lipjanipress

Shënohet Dita e Çlirimit në Lipjan

lipjanipress

Kroacia dhe Çekia me qëndrime të ndryshme rreth anëtarësimit të Kosovës në NATO

lipjanipress

Sekuenca gjatë nënshkrimit të marrëveshjes së bashkëpunimit në mes të Kryetarit Imri Ahmeti dhe Ministres Hykmete Bajrami(VIDEO)

lipjanipress

Mustafa: Rusia të mos i japë dhurata Serbisë për të na provokuar

lipjanipress

Ushtria bëhet sivjet

lipjanipress

Kryetari I komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti të martën ka mbajtur takimin publik me qytetarët e kësaj komune

lipjanipress

LDK e AKR arrijnë marrëveshje, Imri Ahmeti kandidat përbashkët për Kryetar

lipjanipress

Në zgjedhjet e 11 qershorit mund të kandidojnë edhe të akuzuarit për krim e korrupsion

lipjanipress

Vajza filloi të bërtiste, kur nëna e saj i pa dorën u shokua (Video)

lipjanipress

Haradinaj për AFP: Dialogu mund të vazhdojë vetëm nëse Serbia e njeh Kosovën

lipjanipress

Përurohet objekti i ri shkollor në Bujan

lipjanipress
Skip to toolbar