LipjaniPress

Apel të gjitha institicioneve shqiptare (Video)

Lajme Shqipëri

Të mirren masa ndihme për djaloshin 23 vjecar Florenc Beqiraj në France qyteti Marseil ky djalosh gjendet në komë dhe personat që kanë bër videon bëjn apel për ndihmen e Florencit sepse siq edhe thuhet në video familjaret e këtij djaloshit nuk kanë asnjë info rreth tij se qfar ika ndodh poashtu që gjendet në spital per me shum ndegjojeni videon rreth ketij rasti./LipjaniPress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Edhe Ylli Hoxha përmes premtimeve me asfalt kërkon vota

lipjanipress

ATË QË DO TË DUHEJ TA BËNTE KOMUNA E BËJNË QYTETARËT

lipjanipress

Kosova e gatshme t’i avancojë marrëdhëniet me NATO-n

lipjanipress

Milaim Zeka: Nëse ju vrau PDK-ja pse bëtë koalicon me ta?

lipjanipress

Tiranë: Del nga shtëpija për të fituar kafshatën e gojës për fëmijet e tij edhe kjo ndodh (Video+Foto)

lipjanipress

Stoltenberg: Të implementohen marrëveshjet e arritura në Bruksel

lipjanipress

Nisma: Vazhdimi i dialogut është vetëm në interes të Serbisë

lipjanipress

Abrashi mysafir te veteranët

lipjanipress

Aktakuzë për Koordinatorin e Inspektoratit të Punës që morri 10 mijë Euro ryshfet

lipjanipress

Kryeshefi i Stacionit të Autobusëve bëhet me veturë të re (VIDEO)

lipjanipress

Shkencëtarët të alarmuar: Një mega-cunam do vrasë mijëra persona në Evropë

lipjanipress

Kërcënon sërish Koreja e Veriut: Jemi gati për luftë me SHBA’në (Video)

lipjanipress
Skip to toolbar