LipjaniPress

Apel të gjitha institicioneve shqiptare (Video)

Lajme Shqipëri

Të mirren masa ndihme për djaloshin 23 vjecar Florenc Beqiraj në France qyteti Marseil ky djalosh gjendet në komë dhe personat që kanë bër videon bëjn apel për ndihmen e Florencit sepse siq edhe thuhet në video familjaret e këtij djaloshit nuk kanë asnjë info rreth tij se qfar ika ndodh poashtu që gjendet në spital per me shum ndegjojeni videon rreth ketij rasti./LipjaniPress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Pse po vetëvriten punëtorët e KEDS’it ?

lipjanipress

Rezultati i Sondazhit 24h i lansuar dje ne oren 12:00 dhe është mbyllur sod në ora 12:00(FOTO)

lipjanipress

Fillon ndërtimi i objektit të ri shkollor në fshatin Rubovc

lipjanipress

Dy policë nga Lipjani shpëtojnë jetën një të moshuare – tentonte të vetëvritej

lipjanipress

Qeveria Mustafa pranë rrënimit, ja çfarë thotë partia e tij për koalicionin

lipjanipress

Aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosje në Lipjan demanton rrenat e Kampionit Ahmeti kinse ka kaluar në strukturen e LDK-së

lipjanipress

Haradinaj nesër para Gjykatës në Colmar ballafaqohet me akuzat e Serbisë

lipjanipress

Kryetari i komunës, z. Naim Ismajli, po merr pjesë në Komitetin Drejtues të NALAS-it

Press Lipjani

Aksidentohet autobusi, 28 të vdekur (FOTO)

lipjanipress

Policia jep detaje për djegien e zyrave të partisë serbe në Mitrovicën e Veriut

lipjanipress

Qeveria emëron kryeakademikun Hivzi Islami në krye të Komisionit për Matjen e Territori

lipjanipress

Asfaltohet rruga e fshatit Resinovc

lipjanipress
Skip to toolbar