LipjaniPress

Apel Urgjent Ta Ndihmojm Familjen Hashani (Gadime e Ulët)

Lajme Lipjani

Te nderuar/a
Jemi në Aksion për ndërtimin e një shtëpie në Gadime e Ulët…
Deri ne përgaditjen dhe publikimin e kësaj video, vullnetarisht janë paraqitur donatorët në vijim.

Arben Hashani Pronar i Gurthyesit Gadime ka ofruar zallen e tërsishme deri ne perfundim te shtëpisë

Elmi Tasholli, ndihmon me 2.000 blloka.

Visar Mëziu Pronar i Elektro El-Binjakët ofron materialin dhe punen per instalimin e tërsishëm.

Ne presim nga te gjithe te mobilizohemi dhe të përfunojmë realizimin e këtij projekti, dhe kërkojmë që eshte urgjente gjetja e nje banese për banim te përkohshëm, se paku deri ne ngritjen e temperaturave./LipjaniPress.com//

Allahu ju shpërbleftë gjithëve që në forma të ndryshme kontriboni.

Tel Kont 044 209 781
049 209 781

Ju Lutem #Shpërndane, ndoshta ju beheni shkaku i ndonje donatori….

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Mbyllet stacioni i trenit në Dyseldorf, 5 të lënduar nga sulmi me sëpatë

lipjanipress

Abrashi mysafir te veteranët

lipjanipress

Resul Sinani konfirmon se do t’i bashkohet Nismës së Fatmir Limajt

lipjanipress

Gadimja e Eperme dhe e Ulet , perkrahin fuqishem Dr. Fitim Selimin,

lipjanipress

Komisioni për Punë të Brendshme e kërkon për raportim drejtorin e policisë

lipjanipress

Hyn në fuqi Ligji për pandeminë COVID-19, këto janë dënimet e parapara për ata që nuk respektojnë masat

lipjanipress

Nuk ndalet Haki Abazi: Nuk mjafton me dorëheqjen e Shpend Ahmetit, ja çka kërkon tjetër

lipjanipress

Demostratat studentore të vitit 1981(FOTO)

lipjanipress

Labinot Tahiri vjen me një tjetër paralajmërim

lipjanipress

Hapat që duhet ndjekur për t’u regjstruar si votues jashtë Kosovës:

lipjanipress

Në Holandë refugjatët vendosen në burgje (FOTO)

lipjanipress

Skandal në Beograd: “Vëllazëria” serbo-ruse përfundon në therje me thika (VIDEO)

lipjanipress
Skip to toolbar