LipjaniPress

Arbëria humbet miqësoren e parë

Sport

Skuadra e KF Arbërisë ka humbur miqësoren e parë të zhvilluar në Istog.

Të drejtuarit e Nuhi Bahtirit sot janë mposhtur nga skuadra istogase.

Pas 90 minutash, rezultati final i këtij takimi ishte 2:0, në të mirë të KF Istogut, njofton Ulpianapress.

Golat për nikoqirët u shënuan në pjesëlojën e parë nga Qendrim Krasniqi në minutën e 5-të, kurse epërsinë e dyfishoi Malsor Blakaj në të 30-tën.

KF Arbëria e mirë organizuar për stinorin pranveror pritet këto ditë të udhëtoj për në Shqipëri për pëgatitje./Ulpianapress/

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kush e kërcënoi me vrasje liderin e Dardanëve, Lulzim Berisha? (Video)

lipjanipress

RONALDO LA PRAPA MESSIN, FITON NJË ÇMIM TJETËR

lipjanipress

KF “Arbria” meritojnë falenderim të veçantë.

lipjanipress

Juventus iu rikthehet fitoreve (Video)

lipjanipress

Zyrtare: KF Minatori bëhet me trajner të ri

Granit

Talenti i madh lipjanas transferohet tek skuadra austriake që udhëhiqet nga trajneri i njohur

lipjanipress

Formohet Klubi 2 Futbollistik “KF-Lipjani”

lipjanipress

Cristiano Ronaldo largohet nga Real dhe bashkohet me Juve

lipjanipress

KRYETARI VETËVENDOSJES NË LIPJAN SELATIN RETKOCERI DO TË JETË NË STADIUMIN E QYTETIT KU ZHVILLOHET DERBI LOKAL ULPIANA – ARBËRIA

lipjanipress

Dëshiron të fitoni sot në bastore, atëherë provoni këto ndeshje

lipjanipress

Nuk ndalet Guardiola, Man City arrin marrëveshje me mesfushorin brazilian

lipjanipress

SAS seasonal summer 2018 routes – 5 new destination & 27 new non-stop routes

lipjanipress
Skip to toolbar