LipjaniPress

Arrestohet hajni i Lipjanit

Lipjani

Një person është arrestuar në Lipjan pasi që është zënë në flagrancë duke tentuar të kryejë një vjedhje në shtëpinë e viktimës

 

Policia bën të ditur se njësiti policor nga i dyshuari ka konfiskuar një kaçavidë e cila dyshohet të jetë përdorur në rast. Me urdhër të prokurorit, i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Përurohet projekti “Sistemi i unifikuar i adresave” në Komunën e Lipjanit(FOTO)

lipjanipress

Lipjani mbanë Akademi përkujtimore për Dëshmorët dhe Martirët e Kombit

lipjanipress

40,000.00 euro për ndërtimin e trotuarit dhe ndriçimit publik në fshatin Bujari

lipjanipress

Edhe nga radhet e PDAK-së dega në Lipjan përzgjedhen tre kandidat

lipjanipress

NJOFTIM: Rezultatet e vlerësimit të përzgjedhjes së ndërtesave përfituese për pjesëmarrje në projektin

lipjanipress

Mirena përkrahë fuqishëm Dr. Fitim Selimin

lipjanipress

Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan : SHËRBIMET SHËNDETËSORE NË LIPJAN NË GJENDJE TË RËNDË

lipjanipress

Lulzim Rrustemi: Shumë shpejt do ta thërrasim mbledhjen e Kuvendit të Komunës (VIDEO)

lipjanipress

Projektet të cilat nuk dihet se kur do të përfundojnë

lipjanipress

Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan: Ftesë për qytetarët

lipjanipress

Danush Ademi morri pozitën e Nënkryetarit të Kuvendit të Republikës së Kosovës

lipjanipress

PDK-Lipjan: z. Hajrullahu viziton Tregun e Gjelbërt në Lipjan

lipjanipress
Skip to toolbar