LipjaniPress

Arrestohet Shpend Ahmeti në Milano

Lajme

Krytari i Prishtinës dhe zyrtari i lartë në Lëvizjen Vetëvendosje, Shpend Ahmeti është arrestuar sontë në Milano nga policia italian, mëson Koha.net.

Arsyet e arrestimit të tij ende nuk dihen.

Ai kishte shkuar në Milano për të përcjellë ndeshjen e Ligës së Evropës ndërmjet Milanit dhe Shkëndijës.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Asfaltohet rruga e fshatit Resinovc

lipjanipress

Mediat serbe: Thaçi do t’ua japë para deputetëve serbë për të votuar për ushtrinë

lipjanipress

Aderime në Nisma Socialdemokrate në Lipjan

lipjanipress

LDK akuzon VV’në për punësime partiake në sektorin e arsimit në Prishtinë

lipjanipress

Kryeministër z.Ramush Haradinaj zëvendëskryeminister z.Fatmir Limaj shikoje këtë Çlirimtarin është nga Llapushniku Malush Gashin bashkëluftetarë i joni

lipjanipress

Thaçi: BE nuk po i kupton deputetët që s’i hapin rrugë liberalizimit të vizave

lipjanipress

Rockefeller e kishte transplantuar zemrën plot 7 herë

lipjanipress

Hoxha: Rruga drejt integrimit e vetmja alternativë

lipjanipress

Zemaj ironizon me opozitën për Demarkacionin

lipjanipress

Mjeku Lipjanas Xheladin Rizani merr titullin Kardiokirurg (Specialist i Kirurgjisë së zemrës)

lipjanipress

Arrestohen katër persona për prostitucion, ja kush janë

lipjanipress

Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan:PËRKRAHJA E MADHE PËR KRYETARIN RETKOCERI NË JANJEVË E KA FUTUR NË PANIK IMRI AHMETIN

lipjanipress
Skip to toolbar