LipjaniPress

Arsim Jashari zyrtarizon kandidimin për Asamable Komunale Lipjan

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Nëndega e Partisë demokratike të Kosovës, në Fshatin Banullë, do të përfaqësohet në listën për asamble komunale ne radhët e PDK-së me kandidatin Arsim Jashari, në zgjedhjet e 17 tetorit. Arsimi ish ushtarë i dalluar i UÇK-së, është aktivist që nga themelimi i PDK-së, deri me sot, një djalë i shkolluar, Jurist i diplomuar, parimor dhe shumë i respektuar në rrethin ton, në si nëndega e fshatit i kemi dhënë mbështetje të fuqishme që Arsimi të dal fitues ashtu siç është edhe nga natyra, të përfaqësoj interesin e qytetarit në mënyrën ma të mirë të mundshme.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

E pazakontë në Vlorë/ Seks në makinë, vdes gjatë aktit 58-vjeçari

lipjanipress

Rakiq viziton Qeverinë e Kosovës

lipjanipress

Sali Berisha denoncon policët bashkiakë: Ja çfarë po ndodh

lipjanipress

KF “Arbria” meritojnë falenderim të veçantë.

lipjanipress

Burgu i josh kosovarët, 4 mijë konkurrentë për 70 vende pune (Video)

lipjanipress

“Harvey” thyen rekordin amerikan me 1.250 milimetra shi për 58 orë

lipjanipress

Kadri Veseli: PDK do ta kthejë politikën në shërbim të qytetarit

lipjanipress

E JASHTMJA MANIFEST I SË BRENDSHMES

lipjanipress

Shisnin trupin për para, Gjermania arreston 35 homoseksualë nga Ballkani

lipjanipress

PDK dhe LDK flasin për emrat e mundshëm për garën e Prishtinës

lipjanipress

Ç’NA DUHET NJË SHTET, KU ATA QË LUFTUAN DHE FËMIJËT E TYRE E BRAKTISIN ATË

lipjanipress

Kërcënon sërish Koreja e Veriut: Jemi gati për luftë me SHBA’në (Video)

lipjanipress
Skip to toolbar