LipjaniPress

Arsim Jashari zyrtarizon kandidimin për Asamable Komunale Lipjan

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Nëndega e Partisë demokratike të Kosovës, në Fshatin Banullë, do të përfaqësohet në listën për asamble komunale ne radhët e PDK-së me kandidatin Arsim Jashari, në zgjedhjet e 17 tetorit. Arsimi ish ushtarë i dalluar i UÇK-së, është aktivist që nga themelimi i PDK-së, deri me sot, një djalë i shkolluar, Jurist i diplomuar, parimor dhe shumë i respektuar në rrethin ton, në si nëndega e fshatit i kemi dhënë mbështetje të fuqishme që Arsimi të dal fitues ashtu siç është edhe nga natyra, të përfaqësoj interesin e qytetarit në mënyrën ma të mirë të mundshme.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Rusia i jep ultimatum Serbisë: Me ne ose me Perëndimin

lipjanipress

Konfiskohen 600 kg mish me afat të skaduar në Viti

lipjanipress

Edhe Komuna e Lipjanit i bashkohet aksionit ” Ta Pastrojmë Kosovën” (FOTO)

lipjanipress

Mbahet mbledhja konsultative e bordit të drejtorëve

lipjanipress

Njoftojmë fermerët e Komunës së Lipjanit

lipjanipress

Policia realizon pilot projektin për vendosjen e shenjave të trafikut

lipjanipress

Ahtisaari ka plan edhe për Kataloninë

lipjanipress

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Greg Delawie, zgjedhjet e sotme në Kosovë, vlerësohen si shenjë e pjekurisë demokratike të vendit

lipjanipress

Çka u tha për Kosovën në Këshillin e Sigurisë Kombëtare të Serbisë?

lipjanipress

Takime “urgjente” për Kosovën në Serbi

lipjanipress

Fillon puna për suspendimin e zyrtarëve me aktakuzë

lipjanipress

Hoxhaj takim me delegacionin egjiptian: Kosova faktor stabiliteti në rajon

lipjanipress
Skip to toolbar