LipjaniPress

Asfaltohen rrugicat në fshatin Kraishtë, gjithashtu Filluan punimet për asfaltimin e rrugicave në Ribar të Madh

Lajme Lipjani

Në vazhden e realizimit të shumë projekteve në fshatrat e Komunës së Lipjanit, sot po bëhet asfaltimi i rrugicave në fshatin Kraishtë.
Punimet nga afër i ka përcjellur Kryetari i Komunës, Imri Ahmeti. Ai ka uruar banorët e Kraishtës për asfaltimin e këtyre rrugicave mjaftë të nevojshme për mirëqenien e tyre./LipjaniPress.com//

Kryetari i Komunës, Imri Ahmeti gjatë ditës së sotme ka qëndruar në fshatin Ribar i Madh, ku filluan punimet për asfaltimin e rrugicave të këtij vendbanimi. Kryetari Ahmeti ka uruar banorët për realizimin e këtij projekti që pritet të finalizohet së shpejti./LipjaniPress.com//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Turqia mban të bllokuar Wikipedia’n

lipjanipress

Hoxhaj: PDK parti që i vendos interesat e qytetarëve gjithnjë të parat

lipjanipress

Inaugurohet objekti muze “Ish selia Ipeshkvnore e Kosovës” në Ferizaj

Press Lipjani

KEK’u e hedh topin te KEDS’i për mungesën e rrymës

lipjanipress

Haradinaj i kundërpërgjigjet LDK’së: Po duan ta frikësojnë administratën

lipjanipress

Ky është serbi që EULEX’i i ngriti aktakuzë për vrasjen e 116 shqiptarëve në Vushtrri

lipjanipress

Ku mbet gjaku, A mjafton kjo?.

lipjanipress

PDK-Lipjan z. Hajrullahu vizitoi familjen Bekteshi në Rufc të Ri

lipjanipress

Festohet 12 Qërshori, Dita e Çlirimit të Komunës së Lipjanit

lipjanipress

Ish-hoteli bëhet stacion i Policisë për 5.000 euro në muaj

lipjanipress

Koloneli Daniele Bajata me bashkëpunëtor nga KFORI, vizituan Xhaminë Mulla Sherif Ahmeti Lipjan.

lipjanipress

I ati i Ramush Haradinaj shpreh gëzimin për 17 Shkurtin dhe mërzinë për djalin

lipjanipress
Skip to toolbar