LipjaniPress

Asfaltohet rruga e fshatit Resinovc

Lajme Lipjani

I pari i Komunës së Lipjanit Imri Ahmeti sot ka qëndruar në fshatin Resinovc ku nga afër ka parë mbarëvajtjen e punimeve në asfaltimin e rrugës së këtij fshati.
Me këtë rast Kryetari Ahmeti ka uruar banorët për rrugën e re dhe ka bërë të ditur se do të ketë edhe projekte të tjera në vazhdimësi për këtë lokalitet.
Ndërsa, banorët e fshatit Resinovc kanë falenderuar Kryetarin Imri Ahmeti për përkushtimin e dhe realizimin e këtij projekti të rëndësishëm./LipjaniPress.com//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kush po kërkon të ndërtojë 5 spitale në qendrat më të mëdha rajonale? Tregon ministrja Bajrami (Video)

lipjanipress

Edhe ushtarët maqedonas bëjnë shqiponjën

lipjanipress

Kryetarët e Komunave vizitojnë Ramush Haradinajn në Francë

lipjanipress

Shkumbin Demolli: Njoftim Për Protest Me daten 17tetor Sheshi Skenderbeu,protestojm me Moton Duam Pun,Ftojm LVV-LDk-Alternativen dhe tëgjith qytetart të Na Bashkohen.

lipjanipress

Me 307 vota Shpend Ahmeti udhëheq , por ky rezultat mund të përmbyset nga 1500 votat me kusht

lipjanipress

Kryetari Ahmeti Njofton të gjithë qytetarët e Komunës së Lipjanit

lipjanipress

Shukri Buja: PDK-Dega në Lipjan mbajti mbledhjen e rregullt te radhës

lipjanipress

Arrestohet ushtari gjerman, planifikonte sulm terrorist

lipjanipress

Thaçi: BE nuk po i kupton deputetët që s’i hapin rrugë liberalizimit të vizave

lipjanipress

Treshja e PDK-së me mesazh të koduar »: Punët e mëdha fillojnë nga një hap i vogël

Granit

Kryeministrja britanike paralajmëron Skocinë: S’mund të jeni pjesë e BE’së si të pavarur

lipjanipress

Vdekja e 4-vjeçarit nga qentë, helmim masiv i kafshëve të rrugës nëpër Maqedoni

lipjanipress
Skip to toolbar