LipjaniPress

Bekim Olluri: Forumi Rinor i AKR-së dega në Lipjan, bojkoton dhe pezullon të gjitha aktivitetet AKR-së në Lipjan

Lipjani

Bekim Olluri shpreh paknaqesit permes rrjetit social facebook.
“Ju njoftojë se Forumi Rinor i AKR-së dega në Lipjan, ka bojkotuar dhe ka pezulluar të gjitha aktivitete e AKR-së në Lipjan dhe në nivel qendror, poashtu mbështesim fuqimisht vendimet e kryetarit tonë z. Sabit Pacolli.
Me respekt kryetari i FR-AKR-së dega në Lipjan Bekim D. Olluri”, ka shkruar ai./Lipjanipress.com//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

NJOFTIM: Dorëheqje nga PDAK, si dhe nga të gjitha funksionet e PDAK-së

lipjanipress

Në Ferizaj po jepen viza të rrejshme për Gjermani

lipjanipress

Buja tregon se kush e bindi të heq dorë nga kandidimi për deputet

lipjanipress

Lulzim Qerimi i angazhuar për komunitetin Ashkanli. A do të jetë Lulzim Qerimi nënkryetari për komunitete, ma i sukseshmi në Kosovë pritet të shohim ne vijim.

lipjanipress

NJOFTIM: Rezultatet e vlerësimit të përzgjedhjes së ndërtesave përfituese për pjesëmarrje në projektin

lipjanipress

Kudo mbështetje e fuqishme për PDK-në dhe kandidaten Selvije Halimi(FOTO)

lipjanipress

Danush Ademi morri pozitën e Nënkryetarit të Kuvendit të Republikës së Kosovës

lipjanipress

Lipjani së shpejti me fusha moderne sportive për tenis, basketboll dhe futboll(Foto)

lipjanipress

Vetura zyrtare shkel në zebra një vajzë në Lipjan

lipjanipress

Mashtrimi me subvencione, i bashkakuzuari në rastin e ish-deputetit thotë se përvetësoi mbi një mijë euro

lipjanipress

Familja e Nysret Dibranit, pas shtatë viteve bëhet më shtëpi (Foto+Video)

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka vizituar fshatin Babush

lipjanipress
Skip to toolbar