LipjaniPress

Berina Berisha që po mahnit Amerikanet me veshjet e brendeve dhe markave të shtrenjëta. (Foto)

Lajme Op/Ed Rozë

Berina Berisha një vajzë 23 vjeqare me origjin nga Prizreni ku vepron dhe  jeton në SHBA. Ajo studion shkencat politike, dhe ka një jetë mjaft të ngarkuar. Punon në një kompani Amerikane në New York, TEDx Company ku merret me gazetar/e dhe prezantues/e. Argetimin njëashtu nuk e le anash, Kohen e lire e kalon në, sallone bukurie, librari, i pelqen te luaj, te vizitoje qytete të ndryshme dhe perveq kesaj ajo mban edhe veshje te bukura nga brendet e markave më të shrenjëta./Lipjanipress.com//

 

 

 

 

 

 

 

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Sondazhi: Liderja e ekstremit të djathtë Le Pen do t’i humbiste zgjedhjet presidenciale në balotazh

lipjanipress

Kur Slobodan Milosheviq i premtonte turmës në Beograd arrestimin e Azem Vllasit (VIDEO)

lipjanipress

Ky është mendimi i Thaçit për ish-presidentin Ibrahim Rugova

lipjanipress

Edi Rama në AKK: Procesi i Ramushit do të përfundojë ashtu siç duhet

lipjanipress

Vazhdojnë kërkimet për katërvjeçarin e humbur – FSK iu del në ndihmë

lipjanipress

Propaganda e Beogradit: Kosova po përgatit sulm në Veri

lipjanipress

Shala i LDK’së: Si ka mundësi që veturat e Komunës së Prishtinës të shpenzojnë nga 25 litra në 100 km?

lipjanipress

Nuk ndalet Haki Abazi: Nuk mjafton me dorëheqjen e Shpend Ahmetit, ja çka kërkon tjetër

lipjanipress

Gjatë ditëve në vijim vendet që do të mbesin pa rrymë

lipjanipress

Viktima e aksidentit në Arllat të Drenasit, ishte ushtar i UÇK’së (FOTO)

lipjanipress

Deri kur me projekte të dështuara

lipjanipress

Rrëzohet shtylla elektrike në Lipjan Femijet luajn me rrymen (FOTO)

lipjanipress
Skip to toolbar