LipjaniPress

Berisha e quan Thaçin “kryerrenc të Kosovës

Lajme

Deputeti nga radhët e NISMA-s Zafir Berisha e ka quajtur të parin e vendit, Hashim Thaçin “kryerrenc” të Kosovës.

Ai këtë reagim e ka bërë pasi që Presidenti Thaçi ka thënë se “Ata që se votojnë demarkacionin kanë viza për vete dhe familjet e tyre”./Arbresh.info

Kështu shprehet Zafiri në Facebook:

Çfarë mashtruesi!

Ata që se votojnë demarkacionin kanë viza për vete dhe familjet e tyre,, Hashimi në KlanKosova.

Jo kryerrenci i Kosovës, mos i mashtro qytetarët. Unë si deputet nuk e votoj demarkacionin dhe nuk kam vizë dhe as që kam plan me kërku…Tradhëtin e juaj nuk i votojmë edhe brina me nxjerrë në kokë, Hashim mos i torturo me tej qytetarët.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Përfundojnë “Ditët e Agimit” – rikujtohet vepra e Agim Ramadanit

lipjanipress

U promovua enciklopedia “Bardhësitë e Atdheut

Press Lipjani

Lulzim Rrustemi: Shumë shpejt do ta thërrasim mbledhjen e Kuvendit të Komunës (VIDEO)

lipjanipress

Nënkryetari Tasholli nënshkruan marrëveshje bashkëpunimi për zhvillim ekonomik

lipjanipress

Deputeti i PDK’së i kërkon Mustafës ta ndërrojë Ministrinë e Shëndetësisë

lipjanipress

Gëzohuni, nesër moti do të jetë fantastik

lipjanipress

Përplasen dy trena mes vete, disa të lënduar (Foto)

lipjanipress

Haradinaj nga sheshi i Prishtinës thotë se Kosova nuk i fal tokë askujt

lipjanipress

Deputetët presion Qeverisë për Sigurimet Shëndetësore: Ministri është lodhu

lipjanipress

Lokja nga Lipjani të cilës iu vranë 5 meshkuj të shtëpisë rrëfen se si e shau serbin në sy (Video)

Granit

Edhe Lipjani pa balotazh: Kandidati i LDK’së merr 56 për qind

lipjanipress

KQZ-ja mund të mbetet pa kryetar

lipjanipress
Skip to toolbar