LipjaniPress

Brekët e politikanit shqiptar

Lajme

Këto brekë me 500 euro janë bërë hit në rrjetet sociale. Ato janë shfaqur në Facebook, si reagim ndaj politikanëve shqiptarë të korruptuar.

Pas postimit në Facebook nga dikush, kjo foto që përmbanë një palë brekë me banknota 500 euroshe, është rishpërndarë nga dhjetëra llogari të rrjeteve sociale. Aty me thumb shkruhet se i takojnë një politikani shqiptar, që kishte hyrë në politikë me brekë të shqyera.Debati për brekët vjen pasi që Prokuroria Speciale në Maqedoni nxorri keqpërdorime dhe pastrim parash me fondet shtetërore, ku një gazetare kishte shkruar se ka paguar 500 euro për blerjen e një palë brekëve.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Jep dorëheqje zëvendësministri Lirak Çelaj

lipjanipress

10 Inspektorët e qeverisjes Mustafa në Prishtinë dalin para Gjykatës, akuzohen për korrupsion

lipjanipress

Kryeministri: E zgjidhëm një problem të brendshëm me ndihmën ndërkombëtare (LIVE VIDEO)

lipjanipress

Ekskluzive: Rugova e dërgoi Adem Jasharin për trajnime në Shqipëri (VIDEO)

lipjanipress

Kandidati për kryetar z.Heset Sahiti shpalosi edhe në Grackë të vogël programin për qeverisjen 4 vjeqare në Lipjan.

lipjanipress

Publikohet edhe video e fushatës luksoze të Refiqe Tërnavës

lipjanipress

Këto janë arsyet që Prokuroria ngriti aktakuzë kundër Shukri Bujës dhe 8 bashkëpunëtorëve të tij

lipjanipress

“Shiu i përgjakshëm” godet Bosnjën dhe Hercegovinën

Press Lipjani

Lulzim Rrustemi: Shumë shpejt do ta thërrasim mbledhjen e Kuvendit të Komunës (VIDEO)

lipjanipress

Deputeti i PDK’së bën thirrje që të prishet koalicioni me LDK’në

lipjanipress

Milaim Zeka: Nëse ju vrau PDK-ja pse bëtë koalicon me ta?

lipjanipress

9 të vdekur gjatë luftimeve në Ukrainë

lipjanipress
Skip to toolbar