LipjaniPress

Call Center Agent bewerben Sie sich als Mitarbeiter im Kundenservice für Vodafone (Prishtina)

Lajme Lipjani

Du bist kommunikativ, willst Kunden begeistern, hast Überzeugungskraft, liebst den Kundenkontakt, fühlst Dich wohl im Vertrieb, bist nicht auf den Mund gefallen, willst neue Chancen nutzen, freust Dich auf bezahlte Schulungen und Weiterbildungen und hast PC Grundkenntnisse? Vodafone ist weiter auf Wachstumskurs und baut den Standort im Prishtina .

Konnten wir Ihr Interesse wecken? Wünschen Sie weitere Informationen?
Dann freuen wir freuen uns auf Deine Bewerbung!========================================================================================

Agjenti i Qendrës së Thirrjeve aplikohet si Përfaqësues i Shërbimit të Klientit për Vodafone (Prishtinë)

Ju jeni komunikues, dëshironi të frymëzoni klientët, të keni fuqinë e bindjes, të doni kontaktin e klientit, të ndiheni rehat në shitje, të mos keni rënë në buzë, të përfitoni nga mundësitë e reja, duke pritur për trajnimin e paguar dhe edukimin e mëtejshëm dhe PC-të kanë njohuri themelore? Vodafone vazhdon të rritet dhe të ndërtojë lokacionin e saj në Prishtinë.

A mund ta nxisim interesin tuaj? Doni më shumë informacion?
Ne shpresojmë që të marrim kërkesën tuaj!

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kryetari i FR-AKR-së në Lipjan Bekim Olluri ka takuar të rinjtë e Gllogovcit të Lipjanit

lipjanipress

Çfarë kishte shkruar 10 ditë më parë Jashari për presidentin Thaçi?

lipjanipress

Apel Urgjent Ta Ndihmojm Familjen Hashani (Gadime e Ulët)

lipjanipress

Kelmendi me ndërtuesit diskuton për vonesat në leje ndërtimore dhe legalizim të ndërtimeve

lipjanipress

Vucic: Serbët BE’në e shohin si makineri që bën presion për Kosovën

lipjanipress

Ish –Drejtori Arsimit në Prishtinë: Ahmeti të japë përgjegjësi për punësimin e 276 militantëve

lipjanipress

Skandal në Australi, 5000 fëmijë të abuzuar nga klerik katolik (VIDEO)

lipjanipress

Seanca për Haradinajn nesër në ora 09:00

lipjanipress

Veprimtaria Shkencore e Prof.Dr.Vehbi Imeri,doctor i Shkecave të Ekonomisë dhe kandidat për deputet në Kuvendin e Republikës të Kosovës

lipjanipress

Reshitaj tregon planet për luftimin e ndotjes së ambientit

lipjanipress

170 mijë euro për ndërtimin e shtratit të lumit Sitnica

lipjanipress

Konjufca përjashton mundësinë e bashkëpunimit LDK-VV në të ardhmen

lipjanipress
Skip to toolbar