LipjaniPress

Danush Ademi morri pozitën e Nënkryetarit të Kuvendit të Republikës së Kosovës

Lipjani

Nga data 11.04.2017 Deputeti, njëherit Kryetari i Partisë Demokratike të Ashkanlinjëve të Kosovës z.Danush Ademi morri pozitën e Nënkryetarit të Kuvendit të Republikës së Kosovës me stafin mbështetës z.Agim Hyseni, z.Arben Shabani dhe z. Gëzim Gara.
Nënkryetari z.Ademi priti një delegacion nga PDAK-ja ku i uruan suksese në punën e mëtutjeshme. Mesazhi i Kryetarit është që krenohet për të gjithë të punësuarit që kanë një background të madh politik./Lipjanipress.com//
PDAK
Jo Fjalë, Punë…

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kryetari Ahmeti vizitoi punimet në instalimin e Ujësjellsit

lipjanipress

Kryetari i LDK’së uron Pashkët edhe përmes rrjetit social Twitter

lipjanipress

Call Center Agent bewerben Sie sich als Mitarbeiter im Kundenservice für Vodafone (Prishtina)

lipjanipress

Gadimja e Eperme dhe e Ulet , perkrahin fuqishem Dr. Fitim Selimin,

lipjanipress

Bujani që vetëm para pak ditësh ka formuar nëndegën e Nismës, po tregon që çdo ditë po e rritë përkrahjen për kandidatin për kryetar të Lipjanit z.Heset Sahiti, duke u bazuar në programin tij zgjedhor.

lipjanipress

Në sheshin Adem Jashari në Lipjan shumë shpejt do të vendoset Shtatorja e Komandantit Legjendar Adem Jashari

lipjanipress

Për një qeverisje që nuk e kemi parë në Lipjan Shkruan: Albulena Kelmendi

lipjanipress

Sondazhi i fundit: Për Kryeminister, VV Albin Kurti del, fitues i Zgjedhjeve të 11 Qershorit

lipjanipress

Kryetari Ahmeti kërkon punë dhe angazhim maksimal nga shefat e sektorëve

lipjanipress

Gjatë ditëve në vijim vendet që do të mbesin pa rrymë

lipjanipress

Mbahet takim pune i sektorit për program zgjedhor dhe projekte

lipjanipress

Donacion për Lipjananasit: Shoqata e Prodhuesve të Qumshtit të Kosovës (FOTO)

lipjanipress
Skip to toolbar