LipjaniPress

DARDAN SEJDIU DHE FATON TOPALLI SOT VIZITUAN LIPJANIN

Lipjani

Kandidati për deputet nga qendra e Lipjanit Selatin Retkoceri, bashkë me kandidatët Dardan Sejdiu dhe Faton Topalli sot kanë zhvilluar takime me aktivistë dhe qytetarë të Lipjanit.
Çdo ditë po konfirmohet përkrahja e madhe e qytetarëve për Lëvizjen Vetëvendosje! duke u parë si alternativa e vetme për ndryshim./Lipjanipress.com//
Të votojmë #meZemër

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Flakadon Gani Banushi: kandidat pë asamblenë komunale në Lipjan

lipjanipress

Kryetari Imri Ahmeti dhe Kryeministri Avdullah Hoti përuruan shkollën e re në Magurë të Lipjanit

lipjanipress

Fillon izolimi dhe riparimi i pjesës së jashtme të objektit të Komunës (Foto)

lipjanipress

Shkumbin Demolli: Njoftim Për Protest Me daten 17tetor Sheshi Skenderbeu,protestojm me Moton Duam Pun,Ftojm LVV-LDk-Alternativen dhe tëgjith qytetart të Na Bashkohen.

lipjanipress

Rezultati i Sondazhit 24h i lansuar dje ne oren 12:00 dhe është mbyllur sod në ora 12:00(FOTO)

lipjanipress

“Ora e Tokës – Earth Hour” për herë të tetë shënohet edhe në Kosovë.

lipjanipress

Shënohet Dita e Çlirimit në Lipjan

lipjanipress

Fillon asfaltimi rrugës Sllovi -Smallushë- Gadime

lipjanipress

Kanë filluar punimet në ndërtimin dhe asfaltimin e rrugës “Luftëtarët e Lirisë në fshatin Babush i Muhaxherëve

lipjanipress

Xhenoveva Ruiz Calavera viziton Xhamien e lipjanit

lipjanipress

⚽️Turniri Tradicional në ⚽️futbollin e vogël ⚽️“Xhavit Kozhani”- BURGIA

lipjanipress

Deklarat Primare 25 Pikëshe nga Lëvizja Për Ndryshim

lipjanipress
Skip to toolbar