LipjaniPress

Daut Haradinaj: Fitim Selimi do te jetë Kryetar i Lipjanit(FOTO)

Lipjani

Kështu u shpreh Deputeti i Parlamentit të Kosovës z. Daut Haradinaj në një takim që pati me strukturat udhëheqëse të AAK-së në Lipjan.
Në këtë takim mobilizues, nikoqir i së cilës ishte Dega e Aleancës në Lipjan të udhëhequr nga Dr. Fitim Selimi, të pranishëm ishin edhe Sekretari i AAK-së z. Blerim Kuqi, zëdhënësi i AAK-së z. Muharrem Nitaj dhe kryetarja e ARK-së znj, Diellza Hoti.
Gjatë takimit u bisedua për shumë qështje me karakter organizativ dhe mobilizues të Aleancës për zgjedhjet që do të mbahen këtë vit. Me këtë rast u ndanë detyra konkrete për udhëheqësit e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës në Lipjan të cilët shprehën vullnetin dhe gatishmërinë e plotë për të vazhduar dhe punuar deri në fitoren e plotë të AAK-së në Lipjan./Lipjanipress.com//
Sektori për Informim dhe Marrëdhënie me Publikun
AAK Dega në Lipjan

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

PDK Lipjan: IMRI AHMETI PËRMES NJERËZVE TË TIJ PO SHANTAZHON DHE KËRCËNON VOTUESIT

lipjanipress

Historiku i fshatit “Shalë:” Komuna Lipjanit

lipjanipress

AKR-Dega në Lipjan, Sabit Pacolli me bashkëpunëtorë, ka bërë homazhe dhe ka vënë kurorë lulesh te lapidari i heroit të kombit, Ismet Asllani,

lipjanipress

Xhevat Shyqeri Berisha:Vota e shpresës, është vota për Kryetarin Kampion

lipjanipress

Lipjan: PDK- mbajti mbledhjen e rregullt te radhës

lipjanipress

Festohet 12 Qërshori, Dita e Çlirimit të Komunës së Lipjanit

lipjanipress

Njoftim: Ta ndihmojm Leartin e vogel i cili ka nevoj për ndihmen tonë urgjente.

lipjanipress

LËVIZJA VETËVENDOSJE-LIPJAN: GADIMJA DËSHMON PËRKRAHJEN PËR SELATIN RETKOCERIN DHE LËVIZJEN VETËVENDOSJE!

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka pritur shefen e Zyrës së BE-së, Natalia Apostolova

lipjanipress

Hasan S Zeneli: Bashkëluftëtarë i “Zahir Pajazitit” Disa vargje Për PDK-në

lipjanipress

Donacion për Lipjananasit: Shoqata e Prodhuesve të Qumshtit të Kosovës (FOTO)

lipjanipress

Mentor Vishesella: padi në Gjykat, Padi kjo e drejtuar Partis Demokratike të Kosovës dhe Kandidatit për Kryetar Ismet Hajrullahu

lipjanipress
Skip to toolbar