LipjaniPress

Deçan, humb jetën nga tymi derisa i digjej shtëpia

Lajme

Në Cerabreg të Epërm të Deçanit, një person ka ndërruar jetë pasi iu dogj shtëpia. Lajmin për Express e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë rajonale të Pejës, Xhevat Ibraj, dhe ka thënë zjarri në shtëpi është shkaktuar nga pakujdesia
Në fshatin Cerabreg i Epërm të Deçanit, një person ka ndërruar jetë pasi shtëpia i mori flakë. Besohet se ai ishte në dhomë dhe nga tymi pësoi vdekjen.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës në rajonin e Pejës, Xhevat Ibraj, ka thënë për Express se me rastin po merren hetuesia.

Ai tregoi se besohet se zjarri është shkaktuar nga pakujdesia. Por, për detaje të reja, Ibraj tha se policia shpejtë do të lëshojë raport, ku do të tregohen detaje të tjera.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Aeroplanët luftarakë të Izraelit e sulmojnë Rripin e Gazës

lipjanipress

100 vjeçarja qe lexon çdo ditë Kur’an (Video)

lipjanipress

Dardan Molliqaj konfirmon dorëheqjen si sekretar organizativ i VV-së

lipjanipress

Shpend Maxhuni intervistohet për dëbimin e gulenistëve nga Kosova

Rexhep Isufi

Kryetari Ahmeti ka pritur në vizitë Kryeministrin e Kosovës Ramush Haradinaj

lipjanipress

Shkumbin Demolli: Njoftim Për Protest Me daten 17tetor Sheshi Skenderbeu,protestojm me Moton Duam Pun,Ftojm LVV-LDk-Alternativen dhe tëgjith qytetart të Na Bashkohen.

lipjanipress

Këto vende do të kenë ndërprerje të rrymës gjatë ditëve në vijim

lipjanipress

Blerondi nga Peja ka nevojë për ndihmën tonë për shërim jashtë vendit

lipjanipress

Mustafa: PDK dështoi në Qeveri, u dorëzua edhe para AAK’së

lipjanipress

Ky është drejtori i ri i Doganës së Kosovës

lipjanipress

Kur Slobodan Milosheviq i premtonte turmës në Beograd arrestimin e Azem Vllasit (VIDEO)

lipjanipress

Pas shpërthimit të trafos, Ferronikeli i kthehet punës

lipjanipress
Skip to toolbar