LipjaniPress

Deçan, humb jetën nga tymi derisa i digjej shtëpia

Lajme

Në Cerabreg të Epërm të Deçanit, një person ka ndërruar jetë pasi iu dogj shtëpia. Lajmin për Express e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë rajonale të Pejës, Xhevat Ibraj, dhe ka thënë zjarri në shtëpi është shkaktuar nga pakujdesia
Në fshatin Cerabreg i Epërm të Deçanit, një person ka ndërruar jetë pasi shtëpia i mori flakë. Besohet se ai ishte në dhomë dhe nga tymi pësoi vdekjen.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës në rajonin e Pejës, Xhevat Ibraj, ka thënë për Express se me rastin po merren hetuesia.

Ai tregoi se besohet se zjarri është shkaktuar nga pakujdesia. Por, për detaje të reja, Ibraj tha se policia shpejtë do të lëshojë raport, ku do të tregohen detaje të tjera.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Ardian Gjini kandidat për kryetar të Gjakovës

lipjanipress

Demolohet një pjesë e ulëseve të poligonit sportiv tek gjimnazi “Ulpiana” në Lipjan

Granit

Krime kundër njerëzimit në Siri, mbi 70 të vdekur në mesin e tyre edhe fëmijë vriten me helm kimikë

lipjanipress

Haxhinjtë e rinj kthehen në Kosovë, dy nga ta vdesin në Mekë (VIDEO)

lipjanipress

Vetëvendosje skeptike për mënyrën si është sjell ligji për Ushtrinë

lipjanipress

Kushtet e komuniteteve për Kurtin

lipjanipress

Suedia i mbron zyrtaret e veta që veshën shami gjatë vizitës në Iran (Foto)

lipjanipress

Jakup Krasniqi:NË NËNTËMBËDHJETË VJETORIN E FLIJIMIT BIBLIK PËR LIRI (Foto)

lipjanipress

Megjithatë kryeministri thotë se do ta mbrojë lirinë e mediave

lipjanipress

Mblidhen 47 mijë euro për veteranin britanik të UÇK-së(FOTO)

lipjanipress

Trump e largon Amerikën nga një marrëveshje e rëndësishme tregtare

lipjanipress

Liria e medias, Kosova renditet e 82’ta

lipjanipress
Skip to toolbar