LipjaniPress

Demantohet lajmi në një postim gjëja se gjithë kryesia e AKR-s paska kalu në LDK

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Demantohet lajmi nga një postim të nje portali…. ku shkruan se Imri Ahmetit ka deklaruar gjëja se e gjithë kryesia e AKR-s, në Lipjan paska kalu në LDK, një pjesë e kryesis e demantojn plotesisht se nuk kemi kalu të gjithë siq pretendon kryetari aktual I.A ,un Shaban Avdullahu , Tali Lekaj ,Osman Hyseni , Bashkim Tasholl , Urim Vitia, pra ne nuk kemi kalu në LDK por në VV kështu që ne kemi marr vendimin te cilin e kem pa më te arsyeshëm, ne që kemi punu dhe kemi sjell vota në AKR jemi neglizhuar dhe kemi mbet anash pa ndonje përkrahje, për kët edhe kemi kalu ne VV dhe do ti japim përkrahje të parezerv kandidatit të VV,s Adnan Rrustemi në kandidimin për kryetar të Lipjanit

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Në Qëndrën Kulturore Shqiptare në Stuttgart të Gjermaisë,shenohet 10 vjetori i Pavarësisë së Kosovës

lipjanipress

Interpoli pastron listat, vetëm dy kosovarë të kërkuar publikisht (FOTO)

lipjanipress

Kryetari i Komunës së Lipjanit Imri Ahmeti nënshkruan Memorandum Mirëkuptimi me përfaqësues të Programit Rajonal për Demokracinë Lokale në Ballkanin Perëndimor (ReLOaD)

lipjanipress

Danush Ademi morri pozitën e Nënkryetarit të Kuvendit të Republikës së Kosovës

lipjanipress

Kryetari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti sot ka pritur në takim përfaqësuesin e “KVB”

lipjanipress

Trupi gjykues në Colmar të Francës ka marrë vendim që me datën 27 prill do të merret vendimi lidhur me akuzat e bëra nga shteti serb në drejtim të liderit të AAK-së Ramush Haradinaj.

Press Lipjani

Çfarë po ndodh me Presidentin turk?(VIDEO)

lipjanipress

Qeveria ka vendosur t’i pres serbët kurdo që ata vendosin të kthehen në institucione (Video)

lipjanipress

Kthehet në rigjykim rasti i Oliver Ivanoviq-it

lipjanipress

Serbia pretendon se 58 për qind e territorit të Kosovës është pronë e saj

lipjanipress

Për çfarë po gëzohet këshilltari i Mustafës? (Foto)

lipjanipress

Vazhdojnë kërkimet për katërvjeçarin e humbur – FSK iu del në ndihmë

lipjanipress
Skip to toolbar