LipjaniPress

Demolohet një pjesë e ulëseve të poligonit sportiv tek gjimnazi “Ulpiana” në Lipjan

Lajme

Komuna e Lipjanit ka bërë të ditur se disa persona e kanë demoluar një pjesë të ulëseve të poligonit sportiv tek gjimnazi “Ulpiana”.

Me anë të një postimi në rrjetin social Facebook kanë bërë të ditur se këtë informacion ata e kishin marrë dje.


“Komuna e Lipjanit apelon tek të gjithë qytetarët që të përkujdesen sa më shumë për hapësirat publike si dhe të ruhen me kujdes”, thuhet në postim.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Ramush Haradinaj flet nga Franca: Më ngeli merak që s’isha në përvjetorin e Rugovës (Audio)

lipjanipress

Portali i njohur evropian shkruan se SHBA-ja detyroi Thaçin të heq dorë nga ushtria

lipjanipress

Ligji për kundërvajtje, vështirë i zbatueshëm

lipjanipress

Koci: Shumë shpejt do ta padisim Serbinë për gjenocid në Kosovë

lipjanipress

Kryetari Ahmeti vizitoi disa nga projektekt që janë drejt finalizimit

lipjanipress

Turqia arreston mbi 50 persona

lipjanipress

BUJA AKUZON PROKURORINË SE PO E PENGON TË KANDIDOJË PËR LIPJANIN

lipjanipress

Pamje të tmerrshme në kryeqytet – lypësi i zhveshur në temperatura nën zero (Foto)

lipjanipress

Shefi i Aleancës Kosovare të Bizneseve dënohet me 18 muaj burgim

lipjanipress

Jep dorëheqje zëvendësministri Lirak Çelaj

lipjanipress

Mirsad Tahiri: Jemi me Kombë Ashkanli, Jo RAE

lipjanipress

Hyseni takon ambasadorin e Hungarisë: Flasin për vizat

lipjanipress
Skip to toolbar