LipjaniPress

Demolohet një pjesë e ulëseve të poligonit sportiv tek gjimnazi “Ulpiana” në Lipjan

Lajme

Komuna e Lipjanit ka bërë të ditur se disa persona e kanë demoluar një pjesë të ulëseve të poligonit sportiv tek gjimnazi “Ulpiana”.

Me anë të një postimi në rrjetin social Facebook kanë bërë të ditur se këtë informacion ata e kishin marrë dje.


“Komuna e Lipjanit apelon tek të gjithë qytetarët që të përkujdesen sa më shumë për hapësirat publike si dhe të ruhen me kujdes”, thuhet në postim.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Ushtarët amerikanë vijnë në Kosovë, ja çfarë operacionesh do të kryejnë

lipjanipress

Vritet edhe një kosovar në Siri

lipjanipress

Këshilltari i kryeministrit: Albin, ju paskeni edhe jahta

lipjanipress

Zeka: PDK’ja ka elektorat të qëndrueshëm

lipjanipress

Kjo është gruaja që e dogji Shqipërinë në vitin ’97 (Video)

lipjanipress

Ankand për ta ndihmuar veteranin e UÇK’së, Jon Harrison

lipjanipress

Tetova ik: Tifozët e Ulpianës kërkojnë shkarkimin e menjëhershëm të trajnerit

Granit

Lirak Çelaj përmendet si kandidat për Kryetar të Prishtinës në tubimin e PDK-së

lipjanipress

Nikoliq: Thaçit ia zgjata dorën, por i thashë se je kriminel

lipjanipress

Transmetoi vrasjen drejtpërdrejt në Facebook, policia në kërkim të amerikanit (+18 VIDEO)

lipjanipress

Nuk do të besoni se në çfarë kushtesh jetojnë këto familje në Komunën e Prishtinës (Foto)

lipjanipress

Rrëzohet shtylla elektrike në Lipjan Femijet luajn me rrymen (FOTO)

lipjanipress
Skip to toolbar