LipjaniPress

Derisa Mustafa fliste, deputetët.

Lajme

Derisa kryeministri Isa Mustafa ka folur kundër mocionit të Nismës për rrëzimin e Qeverisë, deputetët e PDK-së dhe ata të LDK-së nuk duket se kanë qenë fort të interesuar “si mbrohej ai”.

Deputetja e LVV-së, Shqipe Pantina, ka publikuar një fotografi nga salla e Kuvendit, ku deputetët e pozitës “luajnë” me celularë.

Aktualisht po vazhdon mbledhja e Kuvendit ku po diskutohet për mocionin e opozitës.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Zëvendës-presidenti amerikan – Iranit: Mos e testoni Trump-in

lipjanipress

Lirak Çelaj përmendet si kandidat për Kryetar të Prishtinës në tubimin e PDK-së

lipjanipress

Partnerizimi i Lipjanit me Kaiserslauternin e Gjermanis n’rrugë të mbarë.

lipjanipress

Zvicerani e plagos të riun kosovar

lipjanipress

PDK e LDK po i mbajnë të fshehura listat e kandidatëve për deputetë

lipjanipress

Pezullohen hetimet për Astrit Deharin

lipjanipress

Blerim Ruzhdi Ukaj: Biografia e Kandidatit për Asamblenë Komunale të Lipjanit nga Lëvizja Vetëvendosje!

lipjanipress

PDK-Lipjan Ismet Hajrullahu, nominohet kandidat për kryetar të komunës së Lipjanit nga Partia Demokratike e Kosovës!

lipjanipress

Nazim Bllaca dënohet me burgim

lipjanipress

Lladrovci i ofron pozitë të lartë Xhavit Drenorit

lipjanipress

Nga sot ndërpres aktivitetin tim politikë në PDK.

lipjanipress

Daçiq anulon vizitën në Kroaci, ashpërsohen tonet mes dy shteteve

lipjanipress
Skip to toolbar