LipjaniPress

Ditën e Pranverës ua zbukuron më shumë kjo modele (Foto)

Rozë

Emira Kowalska pa dyshim se është një prej modeleve më tërheqëse në Instagram.

Bukuroshja gjoksmadhe, me origjinë polake-irakiane, nxjerr vazhdimisht foto joshëse në llogarinë e saj në Instagram, e cila llogarit mbi 150 mijë ndjekës.

Shikoni më poshtë disa nga fotografitë më të “nxehta” të modeles seksi që jeton në Los Anxhelos.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Mihrija befason fansat me poza provokuese në tunelin e Kalimashit (Foto)

lipjanipress

Kjo është vjehrra e Dafina Zeqirit (Foto)

lipjanipress

Ky është urimi ‘qesharak’ që bën Lumi B për Beyoncen shtatzënë (Foto)

lipjanipress

E keni harruar Koronadon, kështu duket ai sot (Foto)

lipjanipress

Modelja Ruse 22-vjeçare Vita Sidorkina nuk lë vend për imagjinatë (Foto)

lipjanipress

Ardit Gjebrea paralajmëron: Diçka e pa dëgjuar do të ndodhë në Tv Klan

lipjanipress

Desa Lya: vjen shumë shpejt me projektin e saj te radhes e cila ështē nen menagjimin e Valdrin Ahmeti dhe Ervin Gonxhi e cila edhe është pjes e labelit dhe studios Eran Pro Studio.

lipjanipress

80 kreacione të Koleksionit pranverë-verë 2017 të Vjollca Llapashticës

Press Lipjani

MIRSAD TAHIRI VIP ASHKANLIA NË KOSOVË (FOTO)

lipjanipress

Nikka publikon këngën e saj me te re ‘Ani Mori Nuse’ (Video)

lipjanipress

Ja si e njohin sllovenët zonjën e parë të Amerikës (Foto)

lipjanipress

Kishte vënë bast për të kryer marrëdhënie me gjithë ndjekësit, ja ku arriti (Foto +16)

lipjanipress
Skip to toolbar