LipjaniPress

Drenas, arrestohen dy persona për prostitucion

Lajme

Policia e Kosovës ka bërë me dije se dje në Drenas, në orën 12:00, pas hetimeve të zhvilluara nga policia dhe të udhëhequra nga Prokuroria Themelore në Prishtinë, janë identifikuar dhe arrestuar dy të dyshuar.

Të dyshuarit, një mashkull K –Shqiptar dhe një femër K-Shqiptare, u arrestuan nën dyshimin e bazuar se kanë kryer veprën penale “mundësim në prostitucion”.

Pas intervistimit, me urdhër të prokurorit kujdestar, të dyshuarit lirohen në procedurë të rregullt.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

VV: POLICËT E THAÇIT KIDNAPUAN STUDENTIN QË E QUAJTI ATË HAJN

lipjanipress

Deklarata shokuese e ish ushtarit serb: Me eshtrat e shqiptarëve janë shtruar rrugët (VIDEO)

lipjanipress

Limaj: Ramush Haradinaj kandidat i opozitës për Kryeministër

Press Lipjani

Shtatzëna me COVID-19 në Kosovë është në gjendje të rëndë shëndetësore dhe në kujdesin intenziv

lipjanipress

LDK fillon t’i bojkotoj seriozisht seancat, nuk e voton marrëveshjen e IPA-s

lipjanipress

Po duam punë, mjaftë me mashtrime

lipjanipress

NISMA për Kosovën – Lipjan hap fushatën zgjedhore me një koktej rasti e Premte ora 18:00 në restaurant “Toni”

lipjanipress

Mungesa e kanalizimit rrezikon jetën e fëmijëve të Krajkës së Prizrenit

lipjanipress

Haxhinjtë e rinj kthehen në Kosovë, dy nga ta vdesin në Mekë (VIDEO)

lipjanipress

Veton Surroi tallet me vendimin e Qeverisë për t’ia dhënë paratë e sigurimeve veteranëve

lipjanipress

Krimi i organizuar me emigrantë – në Gjykatën e Apelit arrijnë 178 dosje

lipjanipress

ZHURMA PËR KRIMINELET SERB

lipjanipress
Skip to toolbar