LipjaniPress

Dy aksidente në Prizren, godasin këmbësorët dhe ikin nga vendi i ngjarjes

Lajme

Një person, derisa po drejtonte makinën e tij ka goditur një këmbësor në rrugën De Rada në Prizren, për të mos ndalur fare në vendin e ngjarjes
Policia e Kosovës njofton se më 31.03.2017, rreth orës 14:30, “raportohet se i dyshuari i panjohur me veturë të panjohur ka goditur këmbësorin-viktimën mashkull shqiptar dhe ka ik nga vendi i ngjarjes”.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor ne Spitalin e Prizrenit.

Një tjetër aksident është shënuar në Prizren në 24 orët e fundit, kur në rrugën Brigada 125, rreth orës 22:00, i dyshuar i panjohur me veturë të panjohur ka goditur biçiklistin, mashkull shqiptar.

“Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor në Spitalin e Prizrenit nga i dyshuari”, thuhet në njoftim.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Komandanti i KFOR’it nuk e përkrah Ushtrinë e Kosovës

lipjanipress

Një mi i shkakton mijëra euro humbje një kompanie ajrore

lipjanipress

Banorët e Kodrës së Trimave protestojnë për mungesë të energjisë elektrike (Video)

lipjanipress

Fundjavë e nxehtë por prej të hënës ndryshojnë temperaturat

lipjanipress

Kanë filluar punimet në ndërtimin dhe asfaltimin e rrugës “Luftëtarët e Lirisë në fshatin Babush i Muhaxherëve

lipjanipress

Deputetët presion Qeverisë për Sigurimet Shëndetësore: Ministri është lodhu

lipjanipress

Partitë në pushtet dhe ato në Opozitë takohen për demarkacionin

Press Lipjani

Flet shoku i ngushtë i të vrarit Aulon Zeka

lipjanipress

Ish-hoteli bëhet stacion i Policisë për 5.000 euro në muaj

lipjanipress

Takim zyrtar mes Greg Delawie dhe Adnan Rrustemi diskutuan për ecurinë e përgatitjeve të zgjedhjeve lokale të 22 tetorit

lipjanipress

Një grup prej 11 intelektualë e profesorë universitarë i bashkohen Nismës për Kosovën

lipjanipress

Interpoli pastron listat, vetëm dy kosovarë të kërkuar publikisht (FOTO)

lipjanipress
Skip to toolbar