LipjaniPress

Dy policë nga Lipjani shpëtojnë jetën një të moshuare – tentonte të vetëvritej

Lajme Lipjani

Dy policë nga Lipjani, Alban Abdyli dhe Hamit Agushi, i kanë shpëtuar jetën një të moshuare i cila po tentonte të vetëvritej, duke dashur të kërcej nga kati 3 shkruan LipjaniPress.com.

Në vend ngjarje rastesisht ishte edhe vet gazetari i portalit LipjaniPress.com, ku kishte parë ngjarjen nga fillimi. Në momentet e fundit  dy policët heronjë A.A dhe H.A, kanë arritur ta shpëtojnë të moshuarën pa asnjë lëndim, siq bëhet e ditur e moshuara ishte e nacionalitetit serb.

Fatmirësisht e moshuara shpëtoj por e gjithë ngjarja të gjasonte me ndonjë film aksion duke iu falenderuar dy protagonistëve te cekur më lart.

Respekt dhe merita të pa fund për policinë tonë

Siç raportohet, gjithçka ka ndodhur sot (e hene) rreth orës 22:30.//LipjaniPress//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Në kujtim të përvjetorit të Masakrës së Reçakut

lipjanipress

Janë inaguruar tri fusha ne Lipjan (Foto+Video)

lipjanipress

97 veta përfunduan provimin e Jurisprudencës

lipjanipress

Sabit Rrahmani në cilësi të përfaqësuesit të parë legjitim të komunitetit Ashkanli, datën 12 Nëntor 2017 t’i shpallë heronjë të gjithë 85 të vrarit e komunitetit Ashkanli

lipjanipress

Hoxhaj pret mbështetjen e SHBA-së në synimet për ndërkombëtarizim

lipjanipress

Kryetari Ahmeti i përkushtuar në përmirësimin e kushteve në shkolla

lipjanipress

KANDIDATI PËR KRYETAR TË LIPJANIT, SELATIN RETKOCERI, U DREJTOHET MËSIMDHËNËSVE TË VITEVE 1990/99 ME NJË LETËR TË HAPUR

lipjanipress

Quni nuk tregon se si do të votonte për demarkacionin

lipjanipress

Mashtrimet me kontrata të falsifikuara për tender në MASH’t – Detajet e aktakuzës ndaj ish-Ministrit Buja

lipjanipress

Veseli: Do ta bëj të pamundurën që të ofroj mbështetje institucionale për të lehtësuar të bërit biznes

lipjanipress

SHBA: Të paktën 18 të vdekur nga moti i keq

lipjanipress

Mbi 100 të vdekur nga ortekët në Afganistan dhe Pakistan (Foto)

lipjanipress
Skip to toolbar