LipjaniPress

Dy policë nga Lipjani shpëtojnë jetën një të moshuare – tentonte të vetëvritej

Lajme Lipjani

Dy policë nga Lipjani, Alban Abdyli dhe Hamit Agushi, i kanë shpëtuar jetën një të moshuare i cila po tentonte të vetëvritej, duke dashur të kërcej nga kati 3 shkruan LipjaniPress.com.

Në vend ngjarje rastesisht ishte edhe vet gazetari i portalit LipjaniPress.com, ku kishte parë ngjarjen nga fillimi. Në momentet e fundit  dy policët heronjë A.A dhe H.A, kanë arritur ta shpëtojnë të moshuarën pa asnjë lëndim, siq bëhet e ditur e moshuara ishte e nacionalitetit serb.

Fatmirësisht e moshuara shpëtoj por e gjithë ngjarja të gjasonte me ndonjë film aksion duke iu falenderuar dy protagonistëve te cekur më lart.

Respekt dhe merita të pa fund për policinë tonë

Siç raportohet, gjithçka ka ndodhur sot (e hene) rreth orës 22:30.//LipjaniPress//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Jashari i fut në listë për vrasje edhe Mustafën, Veselin e Thaçin etj.. (VIDEO)

lipjanipress

Thaçi realizon qëllimin jetësor, flet në telefon me Vucicin, tash flet për normalizim

lipjanipress

Dr. Fitim Selimi edhe solemnisht ka pranuar nominimin Kandidat per Kryetar te Lipjanit.

lipjanipress

Franca i kundërpërgjigjet thirrjes së Erdoganit që turqit që jetojnë në Evropë t’i bëjnë nga 5 fëmijë

lipjanipress

Rinia dhe Shteti në Kosovë

lipjanipress

Musliu: UNMIK ka procesverbale ku Lumezi thotë se nuk e ka provimin e jurisprudencës

lipjanipress

Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan:PËRKRAHJA E MADHE PËR PROGRAMIN E LËVIZJES VETËVENDOSJE! DHE KANDIDATIN SELATIN RETKOCERI – GARANCË PËR FITORE

lipjanipress

Sabit Pacolli:Tentim vrasja ndaj avokatit, Azem Vllasi, është një sulm ndaj drejtësisë në Kosovë.

lipjanipress

Gjermania i tërheq vërejtje Greqisë

lipjanipress

Kelmendi thotë se Çakorri asnjëherë nuk ishte i Kosovës

lipjanipress

Letër Dërguar Albin Kurtit,

lipjanipress

Oficerja bukuroshe e FSK-së, i punon arat (Foto)

lipjanipress
Skip to toolbar