LipjaniPress

E aksidentuara Violeta Deda ka nevojë urgjente për gjak

Lajme

Violeta Deda ka nevojë urgjente për gjak.
Ajo është aksidentuar, dhe më së largu të mërkurën duhet të operohet në QKUK, e për këtë i nevoitet gjaku i grupit 0 negativ.

Kontakti për ndihmë: 044 334 468.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Zyrtari i EULEX’it: Sistemi i drejtësisë të jetë llogaridhënës kur bën gabime

lipjanipress

“Zaev ka pranuar ndryshimin e kufijve mes Maqedonisë, Shqipërisë dhe Kosovës”

lipjanipress

LSDM premton pensione shtetërore për të gjithë qytetarët

lipjanipress

Vuçiq një ditë para takimit në Bruksel thotë se nuk iu beson shqiptarëve

lipjanipress

Ymeri: Dialogu s’bën të vazhdojë, Isa dhe Hashimi janë të nënshtruar

lipjanipress

Mesazhi i Papa Françesku për Kosovën: Mos bëni luftë

lipjanipress

Azem Syla mund të gjykohet edhe në Zvicër

lipjanipress

Mediat serbe: Trump dhe Putin ndajnë botën, e nisin me Kosovën!

Press Lipjani

HOTI-HARADINAJT: MOS SHIT TRIMËRI

lipjanipress

Vajza e Xhemajl Mustafës shpreson që Specialja ta zbardhë vrasjen e babait të saj

lipjanipress

Trump zbut disa sanksione ndaj Rusisë

lipjanipress

Turqia arreston 610 persona, dyshohen për terrorizëm

lipjanipress
Skip to toolbar