LipjaniPress

E keni harruar Koronadon, kështu duket ai sot (Foto)

Rozë

Luis Felipe Tovar quhet aktori i cili personifikonte Koronadon tek seriali ‘Për ty’.
Ai kishte një rol negativ dhe që persekutonte aktorët në rolet kryesore kryesisht kryepersonazhin Maria Aldana, transmeton arbresh.info.

Por si duket ai tani pas sa vitesh? Arbresh. info ju sjell disa foto të tij dhe një video gjatë kohës së serialit i cili ishte i dubluar në shqip.

Luis Felipe Tovar, aktor meksikan tani është 56 vjeçar dhe ka dy fëmijë.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Harrojini të gjitha, kjo bombë po çmend rrjetin (Foto)

lipjanipress

Nikka publikon këngën e saj me te re ‘Ani Mori Nuse’ (Video)

lipjanipress

Gjërat që ndryshojnë pasi filloni një lidhje

lipjanipress

Shuki nervozohet keq në emision, shikoni çfarë bën (Video)

lipjanipress

Burri i Adelinës: S’kanë faj politikanët që lakmojnë gruan time

lipjanipress

Poezi nga Nehat Dodaj

Granit

Hetime për vizitën e Kim në Dubai

lipjanipress

Ardit Gjebrea paralajmëron: Diçka e pa dëgjuar do të ndodhë në Tv Klan

lipjanipress

Ky është urimi ‘qesharak’ që bën Lumi B për Beyoncen shtatzënë (Foto)

lipjanipress

Mihrija befason fansat me poza provokuese në tunelin e Kalimashit (Foto)

lipjanipress

Snoop Dogg nga Kosova” Prezanton VideoKlipin: “Zoja”

lipjanipress

Dafina e lë Ledrin ‘me gisht në gojë’ (Foto)

lipjanipress
Skip to toolbar