Lipjanipress

E keni harruar Koronadon, kështu duket ai sot (Foto)

Rozë

Luis Felipe Tovar quhet aktori i cili personifikonte Koronadon tek seriali ‘Për ty’.
Ai kishte një rol negativ dhe që persekutonte aktorët në rolet kryesore kryesisht kryepersonazhin Maria Aldana, transmeton arbresh.info.

Por si duket ai tani pas sa vitesh? Arbresh. info ju sjell disa foto të tij dhe një video gjatë kohës së serialit i cili ishte i dubluar në shqip.

Luis Felipe Tovar, aktor meksikan tani është 56 vjeçar dhe ka dy fëmijë.

Facebook Comments

Related posts

Nikka publikon këngën e saj me te re ‘Ani Mori Nuse’ (Video)

lipjanipress

MIRSAD TAHIRI VIP ASHKANLIA NË KOSOVË (FOTO)

lipjanipress

80 kreacione të Koleksionit pranverë-verë 2017 të Vjollca Llapashticës

Press Lipjani
Albanian
Kalo te paneli